Jared Leto jako Joker i głos Freddiego Mercury'ego! Świetny zwiastun "Legionu samobójców"

"Czy to prawdziwe życie? Czy tylko fantazja?" - śpiewa Freddie Mercury w zwiastunie produkcji Warner Bros. Jest sporo przemocy. W rytm "Bohemian Rhapsody". I w końcu poznajemy bliżej bohaterów legionu samobójców.
Zobacz wideo

Najnowszy zwiastun daje bardziej dokładne spojrzenie na Deadshota, w którego wciela się Will Smith. Postać była we wcześniejszym wideo zapowiadającym produkcję niemal tylko zaznaczona. Nowy trailer nie zawodzi także w najważniejszej dla wielu fanów kwestii - mamy też sporo nowych zdjęć Jokera w wydaniu Jareda Leto.

I jest także wyczekiwana Harley Quinn, w którą wciela się Margot Robbie. - Co to było? Mam zabić wszystkich i uciec? - mówi Quinn. - Przepraszam. To tylko głosy. Żartuję. Nie to tak naprawdę powiedzieli - zaraz dodaje rezolutnie. A uroku przedstawionym w zwiastunie bohaterom przydają świetnie dobrane fragmenty utworu Queen.

Haczyk? Misja może ich zabić

"Legion smaobójców" to superprodukcja, w której złoczyńcy będą mogli odkupić swoje winy. Podejmują się rządowej misji niewykonalnej nawet dla superbohaterów. W zamian rząd ma darować im część przestępstw. Haczyk? Ta misja może ich zabić. Pierwowzorem filmowych postaci jest komiks "Suicide Squad", który zadebiutowali w 1959 roku.

W film reżyserowanym przez David Ayer ("Furia") obok Jareda Leto, Willa Smitha i Margot Robbie występują Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress) i Viola Davis (Amanda Waller). W "Legionie samobójców" ma pojawić się także Ben Affleck jako Batman, którego wcześniej zobaczymy na dużym ekranie w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" (premiera 1 kwienia).

Premiera "Legionu smaobójców" zaplanowana jest na 3 sierpnia. Widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć superprodukcję w kinach 12 sierpnia.

Więcej o: