Był świetny zwiastun "Legionu samobójców" w rytm "Bohemian Rhapsody". Jest i popularna animowana wersja

Najnowszą, animowaną wersję zwiastuna superprodukcji stworzył fan Reuven White. W wideo wykorzystał klasyczne komiksy DC Comics. Efekt? Świetny! Jest popularność w sieci i klimat klasycznych komiksów z udziałem Jokera.

Reuven White w przygotowanym zwiastunie, opublikowany na YouTube, wykorzystał m.in. komiksy "Batman: The Animated Series", "Justice League Unlimited". I pojawia się także muzyka Queen, która nadała wyjątkowy charakter pierwszej zapowiedzi wideo. Jak wypada komiksowa wersja? Zobaczcie sami:

 

W "Legionie samobójców", reżyserowanym przez Davida Ayera ("Furia"), złoczyńcy będą mogli odkupić swoje winy. W produkcji obok Jareda Leto jako Jokera i Margot Robbie jako Harley Quinn wystąpią Will Smith (Deadshot), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress) i Viola Davis (Amanda Waller). W filmie ma pojawić się także Ben Affleck jako Batman.

W produkcji najgorsi wśród superbohaterów podejmą się misji zleconej przez rząd, aby została im darowana część win. Jest jednak jedno ale... To zadanie może ich zabić. Pierwowzorem "Legiony samobójców" jest komiks "Suicide Squad", który ukazał się w 1959 roku.

Zobacz wideo

W Polsce widzowie będą mogli zobaczyć "Legion samobójców" 12 sierpnia. Międzynarodowa premiera zaplanowana jest na 3 sierpnia.

Więcej o: