Misiek w Nowym Jorku

Globalne zezwierzęcenie.

Główny bohater z cech niedźwiedzia polarnego został obdarzony jedynie... wyglądem. Posiadł za to niezwykłą umiejętność rozmawiania z ludźmi. Gdy podły przedsiębiorca spróbuje zagarnąć Arktykę, to na zwierzęcą wersję doktora Dolittle'a (wspieranego przez ekipę lemingów) spadnie obowiązek wyjazdu do tytułowej metropolii w celu powstrzymania zagłady domu zimnolubnych stworzeń.

Głosów bohaterom użyczyli m.in. Rob Schneider, Heather Graham i Bill Nighy. Polska wersja językowa zapowiada się równie profesjonalnie: w naszych kinach usłyszymy Adama Woronowicza, Annę Cieślak czy Piotra Gąsowskiego.

Gorzej może być z samym filmem, za który odpowiada niezbyt doświadczona ekipa. Amerykańscy recenzenci nie zostawiają na nim suchej nitki. Może jednak przesadzają? Tego nie wiem, żadnego "Miśka w Nowym Jorku" jeszcze nie widziałem.

Zobacz wideo

"Misiek w Nowym Jorku", animacja, familijny, komedia, Indie, USA 2016, 86 min., reż. Trevor Wall, występują: Rob Schneider, Ken Jeong, Maya Kay, Bill Nighy, Heather Graham, Zachary Gordon, Colm Meaney, Gabriel Iglesias

Więcej o: