Do tej pory było sporo niewiadomych. Teraz znamy już datę premiery "Łowcy androidów 2"!

Ujawniono datę premiery filmu "Łowca androidów 2", do którego zdjęcia ruszą w lipcu tego roku. Za kamerą stanie Denis Villeneuve. A w główną rolę wcieli się Ryan Gosling. Sprostają zadaniu?

Data, na którą zaplanowano premierę sequela " Łowcy androidów ", jednego z najsłynniejszych filmów sci-fi wszech czasów, to 12 stycznia 2018 roku.

Produkcją filmu zajmuje się " Ridley Scott , twórca oryginału z 1982 roku. Reżyserem jest Denis Villeneuve ("Labirynt", "Sicario"). W obsadzie zobaczymy ponownie Harrisona Forda, a w główną rolę wcieli się Ryan Gosling. Zdjęcia do filmu zrealizuje Roger Deakins. Za scenariusz odpowiadają Michael Green i Hampton Fancher. Na razie wiadomo, że akcja filmu będzie mieć miejsce w kilka dekad po wydarzeniach z pierwszej części - te z kolei rozgrywały się w 2019 roku w Los Angeles.

Zobacz wideo

Pomysł na realizację "Łowcy androidów 2" od początku wzbudza ogromne kontrowersje. Obawy fanów wydają się uzasadnione, jednak nazwiska zaangażowane w projekt mimo wszystko rozbudzają apetyt.

Więcej o: