Oscary 2016 na żywo - gdzie oglądać galę? Transmisja jak zwykle (prawie) tylko w Canal+. A może...spędzisz tę noc z nami? [OSCARY LIVE]

Tradycyjnie jedyną stacją telewizyjną, która transmituje Oscary 2016 na żywo w Polsce, jest CANAL+. Podobnie jak w zeszłym roku, transmisja będzie dostępna dla wszystkich abonentów nc+. A jeśli nie w TV, to gdzie oglądać Oscary 2016?

Oczywiście my zachęcamy do śledzenia naszej relacji na żywo (startujemy w okolicach północy) na Kultura.gazeta.pl.

Oscary 2016 live w telewizji

Telewidzowie będą mogli oglądać na żywo 88. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej w nocy z 28 na 29 lutego od 1:55. Transmisję z wręczenia statuetek poprzedzi półgodzinna relacja z czerwonego dywanu sprzed Hollywood & Highland Center. Transmisja gali wręczenia Oscarów, relacja z czerwonego dywanu oraz wtorkowy skrót (1 marca od 21:00) będą dostępne w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych, którzy na co dzień nie mają CANAL+ w swoich pakietach.

Ci, których interesuje to, co będzie się działo oscarowej nocy na czerwonym dywanie, mogą włączyć kanał E! Entertainment - tam od 23:30 relacja sprzed Dolby Theatre.

Jak nie transmisja w TV, to...

Jeśli nie telewizor i nie sieć, to co? W audycji Patrycji Wanat w radiu TOK FM krytycy filmowi - Karolina Pasternak z "Newsweeka" i Jakub Koisz - będą komentować oscarowe wyniki. Początek o godz. 6 rano.

Przypominamy, że o statuetkę dla najlepszego filmu powalczą w tym roku: "The Big Short", "Most szpiegów", "Brooklyn", "Mad Max: Na drodze gniewu", "Marsjanin", "Zjawa", "Pokój" i "Spotlight". Tegoroczną galę poprowadzi aktor i scenarzysta Chris Rock.

Gazeta.pl

Oscary 2016. Pełną listę nominowanych znajdziecie TUTAJ >>

Która produkcja dostanie Oscara dla najlepszego filmu?