Oscary 2016. Leonardo DiCaprio odbiera statuetkę. Najlepsza reakcja? Ta Kate Winslet!

Łączy ich przyjaźń od 1997 roku, kiedy wspólnie wystąpili w "Titanicu". Jej reakcja na przyznanie DiCaprio statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej, na którą czekał ponad 20 lat, była najlepsza.

Leonardo DiCaprio czekał 23 lata od momentu, kiedy pierwszy raz otrzymał nominację za rolę w "Co gryzie Gilberta Grape'a". W tym roku to była jego szósta nominacja. Teraz w końcu Leonardo DiCaprio odebrał Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w filmie "Zjawa" Alejandro Gonzáleza Inárritu. I to właśnie z tego powodu 88. gala Oscarów przejdzie do historii.

Reakcja Kate Winslet oddawała chyba reakcje większości fanów aktora:

I wkrótce zebrała ich komentarze.

Jeden z nich oceniał: "Nie mogę z Kate Winslet. Kocha Leo tak piekielnie bardzo, że jest dziś jednym z najszczęśliwszych ludzi".

"Znaleźć kogoś, kto patrzy na ciebie tak, jak Kate Winslet patrzy na Leonardo DiCaprio" - brzmi inny komentarz na Twitterze.

Winslet i DiCaprio poznali się na planie "Titanica", a ich przyjaźń trwa do dziś. Są nazywani najwspanialszą parą, która nie jest parą. DiCaprio przyznawał, że Winslet jest jego ulubioną aktorką. Winslet i DiCaprio mieli okazję spotkać się na planie filmowym w 2008 roku przy pracy nad obrazem "Droga do szczęścia". DiCaprio mówił o aktorce wtedy: "wciąż tak piękna i promienna, jak w dniu, kiedy ją poznałem".

Przez lata pochwał DiCaprio nie szczędziła także Winslet. - Jestem taka szczęśliwa, że mogę tu stać i powiedzieć, jak bardzo cię kocham i jak bardzo kochałam cię przez 13 lat - mówiła aktorka w 2009 roku na ceremonii rozdania Złotych Globów.

Czułości nie zabrakło także podczas tegorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów. Oboje aktorzy odbierali na niej nagrody. Kate Winslet otrzymała statuetkę za drugoplanową rolę w filmie "Steve Jobs", która przyniosła jej także nominację do Oscara. A DiCaprio za rolę w "Zjawie". Winslet podeszła do przyjaciela, gratulując mu nagrody, co zarejestrowały kamery.

Winslet i DiCaprio spotkali się na Złotych Globach. Fani oszaleli ze szczęścia >>

Po tegorocznej gali wręczenia Oscarów chyba już możemy wybaczyć Kate Winslet tę całą sprawę z drzwiami z "Titanica"...

Kate Winslet w końcu przyznała to, o czym od dawna wiedzą już wszyscy fani "Titanica"

Więcej o: