Gwiazdy na wieczorze panieńskim. Kożuchowska i Bołądź w nowej polskiej komedii romantycznej

Do sieci trafił pierwszy zwiastun komedii "Kochaj!" z Małgorzatą Kożuchowską i Olgą Bołądź w rolach głównych. Film trafi do kin 3 czerwca.

Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska i Olga Bołądź wystąpią razem w komedii "Kochaj!" w reżyserii Marty Plucińskiej.

"Kochaj!" opowiada historię czterech przyjaciółek z wielkiego miasta, które organizują wieczór panieński. Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest "tym jedynym" Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawia się przystojny aktor Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej.

– Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy „szósty zmysł”, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa „chemia” – mówi producent filmu Paweł Pluciński.

"Kochaj!" w kinach od 3 czerwca 2016.

Więcej o: