Kto zagra młodego Hana Solo? Oto trzech prawdopodobnych kandydatów

Trwają castingi do roli Hana Solo w spin offie "Gwiezdnych wojen", którego premiera planowana jest na 2018 rok. Pojawiły się już pierwsze informacje na temat kandydatów do roli.

Rozległe i wyczerpujące poszukiwania aktora, który wcieli się w młodego Hana Solo, zmierzają ku końcowi. Jak donosi Hollywood Reporter, o rolę walczy trzech kandydatów.

W ubiegły weekend w Londynie odbyły się zdjęcia próbne do filmu o kultowym pilocie Sokoła Millennium. W castingu wzięli udział Alden Ehrenreich - znany polskim widzom z filmu "Piękne istoty" oraz ostatniego obrazu braci Coen "Ave, Cezar!" - Jack Reynor, który zyskał popularność za sprawą "Transformers: Wiek zagłady " oraz Taron Egerton, aktorskie objawienie ubiegłego sezonu, odtwórca głównej roli w "Kingsman: Tajne służby".

Według źródeł, na które powołuje się magazyn, w zdjęciach próbnych mogło brać udział więcej aktorów. Disney utrzymuje wszelkie szczegóły związane z franczyzą "Gwiezdnych wojen" w ścisłej tajemnicy, dlatego trudno jednoznacznie ocenić, kto jeszcze może ubiegać się o rolę Hana Solo. W kontekście ten konkretnej produkcji wcześniej wymieniane były nazwiska Milesa Tellera ("Whiplash", Seria "Niezgodna"), Ansela Elgorta ("Gwiazd naszych wina") oraz Emory'ego Cohena ("Brooklyn").

Jak myślicie, który z aktorów najlepiej nadaje się do roli młodego Hana Solo? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Premiera filmu poświęconego legendarnemu szmuglerowi i bohaterowi Sojuszu Rebeliantów planowana jest na 25 maja 2018 roku. Za kamerą staną Christopher Miller i Phil Lord. Za scenariusz odpowiadają Lawrence Kasdan oraz Jon Kasdan.

Więcej o: