Preis i Fabijański za kulisami "#WSZYSTKOGRA". "Moglibyśmy na Księżyc razem myknąć"

Kinga Preis i Sebastian Fabijański za kulisami filmu "#WSZYSTKOGRA" opowiadają o uczuciu, które rodzi się pomiędzy ich bohaterami. Film z przebojami m.in. Osieckiej, Kory, Kofty i Grechuty na ekranach kin już 6 maja.

- Roma jest osobą troszkę taką jak ja, czyli wiekowo taką jak ja. Myślę, jednak że ma smutniejsze życie. Aż tu na swojej drodze spotyka człowieka zupełnie innego - mówi o swojej bohaterce Kinga Preis. - To ludzie z różnych światów, bez względu na różnicę wiekową, bo ta na pewno jest i to duża, bez względu na status społeczny, są sobie potrzebni - mówi o bohaterach filmu "#WSZYSTKOGRA" Kinga Preis.

Zobacz wideo

"Moglibyśmy na Księżyc sobie razem myknąć"

Sebastian Fabijański gra Staszka Boruckiego, piłkarza reprezentacji Polski. - Gdybym miał go porównać do piłkarza żyjącego w naszej rzeczywistości, to jest to w skali popularności, Robert Lewandowski. Lider reprezentacji Polski i tak dalej. Tyle że ta piłka nożna, w którymś momencie życia, przestaje mieć takie znaczenie, jakie miała wcześniej - mówi o bohaterze, w którego wciela się w filmie Fabijański.

- To był szalenie interesujący proces - spotkanie z Kingą i to, w jaki sposób to się potoczyło. Raz spotkaliśmy się przed zdjęciami do filmu i później w zasadzie moglibyśmy na Księżyc sobie razem myknąć - tak o współpracy z Preis mówi Fabijański.

Teksty Osieckiej, Kory, Kofty i Grechuty

W filmie "#WSZYSTKOGRA" będziemy mogli usłyszeć hity Perfectu, Maanamu, T.Love, Lombardu w nowym brzmieniu. A także kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego. Nie zawieść ma także historia opowiadana w filmie Agnieszki Glińskiej - pełna optymizmu i pozytywnej energii.

W filmie "#WSZYSTKOGRA" Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

Choreografię do filmu Agnieszki Glińskiej opracował Agustin Egurrola. A za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Pawł Edelman. Producentem filmu jest Scorpio Studio, twórcy takich hitów jak "Jack Strong", czy "Sęp". Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM. Czy będzie to musical, na który od dawna czekali polscy widzowie? Dowiemy się już 6 maja.

Więcej o: