Powstanie amerykańska wersja "Nietykalnych". Gwiazdor "Breaking Bad" w głównej roli

Nietykalni"*, wielki francuski hit z 2011 roku, doczeka się amerykańskiej wersji. W rolach głównych zobaczymy Bryan Cranstona oraz Kevina Harta.

"Nietykalni" w reżyserii Oliviera Nakache i Erica Toledano zarobili 416 milionów dolarów na całym świecie, a także sprawiły, że Omar Sy zaczął dostawać angaże w hollywoodzkich superprodukcjach. Amerykanie postanowili przygotować własną wersję filmu. Odpowie za nią studio The Weinstein Company.

Scenariusz amerykańskich "Nietykalnych" napisze Paul Feig - wkrótce na ekranach zagości jego film "Ghostbusters. Pogromcy duchów". Wcześniej z projektem łączono nazwiska Colina Firtha oraz Toma Shadyaca, jednak te doniesienia okazały się nieprawdziwe.

Bryan Cranston znany jest przede wszystkim dzięki głównej roli w serialu "Breaking Bad", natomiast Kevin Hart pojawił się niedawno w takich filmach jak "Polowanie na drużbów" czy "Prawdziwa jazda".

 

Komentarze (6)
Powstanie amerykańska wersja "Nietykalnych". Gwiazdor "Breaking Bad" w głównej roli
Zaloguj się
 • mlodypsz

  Oceniono 8 razy 8

  Amerykanie i ich przeróbki to istna tandeta. "Goście goście" w wersji Amerykańskiej już tacy śmieszni nie byli, "Taxi" szkoda było nawet włączać w własnym komputerze i tracić prąd. Amerykanie mają jakąś tendencje do debilnych gagów i dowcipów po których normalny film staje się gniotem. Coś czuje że i w tym wypadku nie stanie się inaczej

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  I jak większość przeróbek polegnie w kinach. Przychód oryginału w Stanach to 10 mln papierów, czyli nieźle jak na film z napisami.

 • radek_sziwa

  Oceniono 5 razy 3

  Nietykalni to genialny film, widziałem już 4 razy i nadal brechtam jak za pierwszym :)

 • waldiwaldi

  Oceniono 1 raz 1

  No jak za realizację bierze się reżyser nowych pogromców, to Walterze White trzymaj się od tego z daleka!

 • david321

  Oceniono 3 razy 1

  Nietykalni to film arcydzieło. Ale nie ta tragiczna komedyjka z inwalidą tylko film z Garcia, Costnerem, De Niro i Connerym.

 • joymachine

  0

  Nietykalni to nie jest zwykła komedia... tam jest fabuła i głębszy sens. Amerykanie zrobią pewnie durną/marną komedyjkę :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX