"#WszystkoGra" to największe przeboje polskiej piosenki. Także ten kultowy hit [TELEDYSK]

"Ale wkoło jest wesoło" to przebój Perfectu, którego nową odsłonę będzie można usłyszeć w filmie "#WszystkoGra" Agnieszki Glińskiej. Dziś prezentujemy teledysk zrealizowany do tego utworu.

Piosenka "Ale wkoło jest wesoło" oryginalnie ukazała się na debiutanckiej płycie zespołu, wydanego w 1980 roku Białego Albumu. Teraz utwór dostał "drugie życie", w filmie "#WszystkoGra".

- "#WszystkoGra" to piękne kino, piękna historia, w sposób delikatny i subtelny przyozdobiona estetyką musicalową. Wszyscy chcieliśmy nadać wykonywanym przez nas piosenkom emocjonalny kierunek, tak by muzyka była adekwatna do budowanych przez nas scen. Dla mnie to było największe wyzwanie w pracy na planie tego filmu - opowiada Sebastian Fabijański, który w filmie wciela się w rolę Staszka Boruckiego. - Myślę, że ten film jest w stanie wzruszyć nawet największego twardziela, ale równocześnie będzie świetną rozrywką w najlepszym wydaniu - dodaje aktor.

"#WszystkoGra" opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

Za choreografię do produkcji wyreżyserowanej przez Agnieszkę Glińską odpowiada Agustin Egurrola, a za zdjęcia nominowany do Oscara Paweł Edelman. Oprócz "Ale wkoło jest wesoło" w produkcji pojawią się kultowe przeboje Maanamu, T.Love, czy zespołu Lombard. We "#WszystkoGra", w nowym brzmieniu, usłyszymy największe hity gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

Zobacz wideo

#WszystkoGra - uwaga, konkurs

Jeśli lubisz polskie piosenki, weź udział w konkursie, zaśpiewaj największe przeboje z filmu "#WszystkoGra"! Wejdź na stronę ising.pl i nagraj własną interpretację przebojów z filmu. Możesz wygrać profesjonalną sesję studiu nagraniowym. To właśnie Twoje wykonanie może się znaleźć na płycie DVD z filmem! Finał konkursu - 20 maja.

A już 29 kwietnia do sprzedaży trafi ścieżka dźwiękowa filmu.

#WszystkoGra - okładka płyty#WszystkoGra - okładka płyty materiały prasowe Okładka płyty, fot. materiały prasowe

Więcej o: