"Star Wars: Episode VIII". Tak Daisy Ridley przygotowuje się, by zostać Jedi. Świetne zdjęcie z planu

Zgodnie z obietnicą złożoną fanom Mark Hamill umieścił na swoim profilu na Twitterze niecodzienny wpis z okazji 24. urodzin Daisy Ridley. Aktorzy pracują obecnie na planie "Star Wars: Episode VIII" i wygląda na to, że świetnie się bawią.

Daisy Ridley obchodziła 10 kwietnia 24. urodziny. Znany z niebanalnego poczucia humoru Mark Hamill postanowił uczcić urodziny koleżanki w niecodzienny sposób. Aktor umieścił na swoim profilu na Twitterze zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak wygląda trening Jedi w wydaniu Luke'a Skywalkera. Jak możecie zobaczyć, Skywalker z powodzeniem wykorzystuje podczas szkolenia Rey techniki samego Yody.

Za scenariusz i reżyserię "Star Wars: Episode VIII" odpowiada Rian Johnson ("Looper - Pętla czasu"). W obsadzie po raz kolejny zobaczymy Carrie Fisher, Adama Drivera, Johna Boyegę, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Gwendoline Christie i Andy'ego Serkisa. Oprócz tego w VIII Epizodzie pojawią się także nowe twarze - swój udział w produkcji potwierdzili Benicio Del Toro i Laura Dern.

Luke Skywalker i Yoda, 'Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje'Luke Skywalker i Yoda, "Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje" Mat. prasowe

Premiera "Star Wars: Episode VIII" planowana jest na 14 grudnia 2017 roku. Wcześniej widzowie będą mogli zobaczyć film "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie" z Felicity Jones w roli głównej, którego akcja rozgrywa się między III a IV Epizodem.

 

Więcej o: