Legion samobójców - nie wiemy, czy to będzie najlepszy komiksowy film w historii, ale...

... na pewno producenci filmu "Legion samobójców" mają najlepszych specjalistów od zwiastunów. Udowadnia to kolejny trailer "Suicide Squad".

Już pierwsza zapowiedź, która wyciekła do sieci w lipcu zeszłego roku, robiła wrażenie. Potem był świetny klip zmontowany w rytm "Bohemian Rhapsody" zespołu Queen, a teraz premierę miał ten zwiastun:

Co prawda słyszeliśmy plotki, że film wrócił do poprawki, bo większość najlepszych i najzabawniejszych scen już została pokazana w poprzednich trailerach, ale zdementował je choćby aktor Jai Courtney, którego zobaczymy w "Suicide Squad".

Czekamy na efekt końcowy coraz bardziej niecierpliwie. "Legion samobójców" będzie można oglądać w polskich kinach od 5 sierpnia 2016 roku.

"Legion samobójców" reżyseruje David Ayer ("Furia"), w filmie złoczyńcy będą mogli odkupić swoje winy. W produkcji obok Jareda Leto jako Jokera i Margot Robbie jako Harley Quinn wystąpią Will Smith (Deadshot), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress) i Viola Davis (Amanda Waller). W filmie ma pojawić się także Ben Affleck jako Batman.

Czekasz na premierę filmu Legion samobójców?