"Doctor Strange": pierwszy zwiastun. To najbardziej psychodeliczny film Marvela?

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun teaserowy do filmu "Doctor Strange". W rolach głównych występują Benedict Cumberbatch i Tilda Swinton.

"Doctor Strange" opowiada o genialnym neurochirurgu Stephenie Strange (Cumberbatch), który po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym odkrywa przejście do równoległych, magicznych światów. Uszkodzone nerwy w rękach lekarza uniemożliwiają mu dalszą pracę, otwierają jednak przed nim zupełnie nowe możliwości.

Najnowszy film Marvela był zapowiadany jako najbardziej psychodeliczny z dotychczasowych superbohaterskich produkcji studia. Istotnie, zwiastun "Doctora Strange" wydaje się dużo bardziej mroczny i niejednoznaczny niż wcześniejsze tytuły związane z uniwersum Marvela. 

Oprócz Benedicta Cumberbatcha w obsadzie znaleźli się Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Mads Mikkelsen, Rachel McAdams i Benedict Wong. Za kamerą "Doctor Strange" stanął Scott Derrickson ("Sinister").

Polska premiera filmu planowana jest na 4 listopada.

Więcej o:
Komentarze (1)
"Doctor Strange": pierwszy zwiastun. To najbardziej psychodeliczny film Marvela?
Zaloguj się
  • dodgethis

    Oceniono 4 razy 0

    Wszystko pomarańczowo niebieskie, zgrabne one-linery - wszyscy znów pojada na drągu Myszki Miki. A jak raz ktoś (DC i WB) spróbowało czegoś innego, to wrzask, że zły film.

    Straszne czasy dla popkultury.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX