Ben Affleck zagra i wyreżyseruje "Batmana". Premiera w 2018 roku

Miażdżące recenzje "Batman v Superman" najwyraźniej nie zniechęciły Bena Afflecka do roli Batmana. Aktor nie tylko powróci do roli superbohatera w kolejnym filmie, ale stanie też za kamerą nowej odsłony "Batmana".

To już oficjalne - Ben Affleck wyreżyseruje "Batmana", najnowszy film poświęcony superbohaterowi. Aktor zagra również główną rolę. Informacją podzielił się CEO Warner Bros Kevin Tsujihara podczas tegorocznego CinemaCon. Potwierdził w ten sposób plotki krążące w branży od kilku miesięcy. 

Decyzja o obsadzeniu Afflecka w roli Batmana kilka lat temu wywołała obawy wśród fanów serii - niesłusznie, bo choć "Batman v Superman: Świat sprawiedliwości" zebrał raczej chłodne recenzje, dziennikarze niemal jednogłośnie wskazywali, że kreacja aktora to najjaśniejszy punkt produkcji Zacka Snydera. Nie przeszkodziło to zresztą produkcji DC zarobić od premiery blisko 800 milionów dolarów.

Podobnie zaangażowanie Afflecka jako reżysera może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zdobywca Oscara za "Operację Argo" udowodnił już nie raz, że dobrze radzi sobie w podwójnej roli.

Wszystko wskazuje na to, że premiera "Batmana" odbędzie się w 2018 roku.

 

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Ben Affleck zagra i wyreżyseruje "Batmana". Premiera w 2018 roku
Zaloguj się
 • zdunman

  Oceniono 4 razy 2

  Brawo, w końcu filmem zajmie się ktoś kto zna temat i go kocha!
  Taki Zack Snyder niestety przeczytał tylko jeden komiks - Batman returns Franka Millera i na siłe wprowadził z niego tylko kilka elementów do filmu, co wyszło słabo i bez sensu.
  Skąd się wziął SadFfleck? bo widział co się dzieje na planie i nie mógł tego uratować. Nareszcie się doczekamy dobrej realizacji komiksowego Batmana!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  >>Zdobywca Oscara za "Operację Argo" udowodnił już nie raz, że dobrze radzi sobie w podwójnej roli<< - przypomnę, że Oscara za ten film dostał jako producent. Jako reżyser nie został nawet nominowany (był to trzeci przypadek w historii tych nagród). Całkiem słusznie zresztą. Affleck wrzuca na plan aktorskie "samograje", które odtwarzają kwestie z przyzwoitych scenariuszy, a później oddaje materiał montażyście. Reżyserii w tym się nie uświadczy.

 • zdunman

  0

  Na dodatek po tym cyrku z BvS WB nie odebrał reżyserii The Justice League Zackowi Snyderowi, duży błąd, będzie taka sama wtopa. Snyder umie zrobic film wizualnie, tego mu nie można odmówić, ale nie mają one najważniejszego elementu czyli serca, na dodatek żadnej postaci nie da się lubić a tym bardziej zrozumieć jej motywów. Superman nie jest emo-ciotą. Polecam przeczytać - Birthright - Marka Waida, AllStar Superman i Action Comics - Granta Morrisona.

 • janbar22

  Oceniono 6 razy -2

  Nieeeeeeeeeeee!!!!

 • Oceniono 5 razy -5

  Ben Affleck to idiota, który wyzywa ludzi od rasistów i islamofobów bez powodu.
  Jeśli on zrobi nowego "Batmana" to będzie politycznie poprawne ideologiczne gó....

  Ten program obnażył jego głupotę i obudził USA na #SJW :
  youtube.com/watch?v=vln9D81eO60

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX