"#WszystkoGra" jak polskie "Mamma Mia!". Antoni Pawlicki i Sebastian Fabijański o pracy nad filmem

- Scenografia, choreografia, kostiumy... pracując przy "#WszystkoGra" miałem takie skojarzenie, że jestem na planie polskiego "Mamma Mia!" - mówi Antoni Pawlicki.

Mordercze treningi, choreografia na najwyższym światowym poziomie, kultowe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach. O pracy na planie "#WszystkoGra" opowiadają Antoni Pawlicki, Sebastian Fabijański i Agustin Egurrola. 

- Treningi były bardzo ciężkie. Wychodziłem, trzaskałem drzwiami - mówi o przygotowaniach do układów choreograficznych pod okiem Agustina Egurroli Sebastian Fabijański, filmowy Staszek Borucki. - Potem wracałem, pytałem: „to co robimy?”. I zaczynaliśmy od początku - śmieje się aktor.

- Daliśmy z siebie 100 proc.! - dodaje Agustin Egurrola. -  Myślę, że to film, który będzie się wyróżniał jakością! Wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Z kolei Antoni Pawlicki, który w filmie występuje w podwójnej roli, był pod wielkim wrażeniem planu "#WszystkoGra": - Wspaniała scenografia, kostiumy, choreografia. Podczas pracy nad "#WszystkoGra" czułem się czasem, jakbym był na planie filmu "Mamma Mia!"

"#WszystkoGra" to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

" #WszystkoGra" w kinach od 6 maja, a już teraz można rezerwować bilety na specjalne przedpremierowe pokazy z udziałem twórców. Pierwszy z nich odbędzie się 24 kwietnia w Kinie Atlantic w Warszawie. Następnie twórcy spotkają się z publicznością w Multikinie Katowice, Nowych Horyzontach we Wrocławiu, Multikinie Malta Poznań i w Kinie Helios Sukcesja w Łodzi.

 

 

 

 

Więcej o: