Związek z najlepszym piłkarzem w Polsce? - Prywatnie nie widzę siebie w takiej roli - mówi Kinga Preis [WIDEO]

Już 6 maja na ekrany kin wchodzi "#WszystkoGra", film z największymi polskimi przebojami. Na oficjalnej premierze filmu rozmawialiśmy z twórcami musicalu.

W czwartek w Warszawie w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera "#WszystkoGra", filmu z największymi polskimi przebojami, w nowych aranżacjach. W filmie Agnieszki Glińskiej będziemy mogli usłyszeć piosenki m.in. Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Maanamu i T.Love. Kinowa premiera przewidziana jest na 6 maja, jednak już dziś można zobaczyć film na pokazach przedpremierowych w całej Polsce. Listę pokazów można sprawdzić TU >>

- To, co jest w filmie najistotniejsze, czyli utkanie między bohaterami intymnych relacji, robi mistrzowsko - mówi o pracy reżyserki Kinga Preis. Postać, w którą wciela się aktorka w filmie "#WszystkoGra", łączy uczucie z piłkarzem, którego popularność można byłoby porównać do pozycji Roberta Lewandowskiego. Sebastian Fabijański, który wciela się w tę postać, podkreśla jednak, że za bardzo szanuje tego piłkarza, żeby próbować go naśladować.

A Agnieszka Glińska opowiadała na premierze o tatuażu inspirowanym grafiki, którego autorką jest jedna z bohaterek jej filmu.

Międzynarodowy Dzień Tańca i wyjątkowo choreografia

29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji autorzy filmu przygotowali wideo przedstawiające kulisy powstania choreografii do "#WszystkoGra", którą opracował Agustin Egurrola. - Było bardzo ciężko, wychodziłem, trzaskałem drzwiami. Wszyscy na mnie czekali, ja musiałem się wykrzyczeć, wracałem i zaczynaliśmy od początku - opowiada Fabijański o pracy na planie produkcji.

Zobacz wideo

- Naszą ambicją było, aby aktorzy tańczyli jak zawodowi tancerze. To wymagało ogromnych nakładów pracy, ale dzięki temu efekt jest powalający - ocenia producent Klaudiusz Frydrych.

Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom

W filmie Glińskiej Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

W historii o miłości partnerują im Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski. Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Pawła Edelmana. Wszystko to w rytmie doskonale znanych polskich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach.

"#WszystkoGra" na ekranach kin już 6 maja.

Więcej o: