Piękna Blake Lively walczy o przetrwanie. "183 metry strachu" jak "Zjawa" z DiCaprio?

W sieci pojawił się zwiastun filmu "183 metry strachu", w którym Blake Lively walczy o życie w dramatycznych warunkach.

"183 metry strachu" opowiadają o młodej surferce, która w wyniku splotu nieszczęśliwych zdarzeń znajduje się na mieliźnie. Od brzegu dzieli ją jedynie 200 metrów, ale mieliznę opływa wielki żarłacz biały, krążący w wodach oddzielających Nancy od brzegu. Dziewczyna walczy o przeżycie.

 

"183 metry strachu" szybko zaczęły być porównywane przez internautów do "Zjawy" Alejandro Innaritu z nagrodzoną Oscarem rolą Leonardo DiCaprio. W sieci pojawiły się żartobliwe komentarze w stylu: "183 metry strachu to właściwie 'Zjawa' z większą ilością bikini". O samej Blake Lively pisano: "dajcie jej od razu Oscara".

Za kamerą "183 metrów strachu" stanął Jaume Collet-Serra, za scenariusz odpowiada Anthony Jaswinski. Oprócz Blake Lively występują m.in. Óscar Jaenada i Sedona Legge. Polska premiera filmu odbędzie się 5 sierpnia.

Więcej o:
Komentarze (7)
Piękna Blake Lively walczy o przetrwanie. "183 metry strachu" jak "Zjawa" z DiCaprio?
Zaloguj się
 • robznarnii

  Oceniono 7 razy 7

  The Shallows - 183 metry strachu ...

 • digital_dictator

  0

  Piękna Blake... Szkoda, że w Polsce kobiety nie noszą męskich imion. Wyobrażacie to sobie - tytuł z plotka: "Ponętna Janusz Nowak pokazała za dużo pod spódniczką!"

 • tpepe

  Oceniono 3 razy -1

  Kolejna bzdura o rekinach? One atakują surferów, bo ich mylą z fokami. Nie zjadają ich tylko wypluwają (widać są paskudni). Takie "spróbowanie" może się skończyć tragicznie, ale rekin nigdy nie będzie urządzał pokazanego na filmie polowania, zwłaszcza że już ją ugryzł i popróbował dwóch innych.

 • wisarionowicz

  Oceniono 23 razy -3

  Po co ludzie kręcą takie filmy? Zachowanie bohaterki, przeczy logice. Nikt normalny nie wypływa w morze na pustkowiu, nie informując o tym bliskich lub znajomych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX