Poruszająca Stanisława Celińska w nowym wykonaniu piosenki "Tych lat nie odda nikt"

Stanisława Celińska uwiodła nas nie raz swoją sceniczną charyzmą i pięknym głosem. Aktorkę i wokalistkę możemy oglądać obecnie w filmie "#WszystkoGra" Agnieszki Glińskiej, gdzie Celińska wciela się w rolę babci głównej bohaterki. Dziś prezentujemy wykonanie piosenki „Tych lat nie odda nikt”.

– Ten film opowiada przede wszystkim o miłości – mówi Stanisława Celińska. –Agnieszka Glińska, która jest wspaniałą reżyserką, tak poprowadziła aktorów, że są bardzo naturalni. Film jest bardzo prawdziwy! Historia jest niewymuszona, nie ma w niej nic na siłę. Właśnie to mnie w tej opowieści najbardziej ujęło. Ponadto w filmie można usłyszeć świetne, współczesne aranżacje największych polskich przebojów. A wszystko to pięknie sfotografowane przez Pawła Edelmana - podsumowuje aktorka.

Podsłuchaj piosenki "Tych lat nie odda nikt" w wykonaniu Stanisławy Celińskiej:


"#WszystkoGra" to film, w którym spotkały się wybitne przedstawicielki trzech pokoleń polskich aktorek – Stanisława Celińska, Kinga Preis i Eliza Rycembel. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Tylko, czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

"#WszystkoGra" w kinach!

Więcej o: