Gwiazdy na wieczorze panieńskim Olgi Bołądź. Nowy materiał z planu komedii "Kochaj"

Roma Gąsiorowska-Żurawska podrywa policjanta, Aleksandra Popławska naśladuje Monikę Olejnik, a Olga Bołądź odwiedza klub nocny - w sieci pojawił się materiał z planu nowej komedii romantycznej "Kochaj" w reżyserii Marty Plucińskiej.

Bohaterka „Kochaj” – Sawa (Olga Bołądź) – wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki).

Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

 – To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie – przekonuje Marta Plucińska, reżyserka "Kochaj". – To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – dodaje.

"Kochaj" wejdzie na ekrany 3 czerwca. W obsadzie obok wspomnianych aktorek pojawią się m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Piotr Polk, Michał Czernecki, Mikołaj Roznerski, Michał Żurawski i Nikodem Rozbicki. 

Więcej o: