"Trainspotting 2" - "wybierz zdrowe życie i pozytywne nastawienie... ta, jasne" [ZWIASTUN]

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "Trainspotting 2" w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Do swoich ról powrócą Ewan McGregor, Johnny Lee Miller, Robert Carlyle i Ewen Bremmer.

"Wybierz zdrowe życie i pozytywne nastawienie...ta, jasne", słyszymy w zwiastunie głos Ewana McGregora przy akompaniamencie znajomego "Lust For Life" Iggy'ego Poppa. Bohaterowie kultowego "Trainspotting" wracają w pierwszym zwiastunie drugiej części filmu i wygląda na to, że są tak samo zagubieni jak 20 lat temu.

W zwiastunie nie pojawia się żaden nowy materiał, ponieważ zdjęcia do filmu rozpoczęły się zaledwie w ubiegłym tygodniu w Edynburgu. Wideo zapowiadające kontynuację to zlepek materiałów z pierwszej części z nową wersją słynnego monologu "wybierz życie".

 

Kontynuacja hitu sprzed 20 lat wejdzie do kin pod tytułem "T2". W obsadzie zobaczymy Ewana McGregora (Renton), Ewena Bremnera (Spud), Jonny'ego Lee Millera (Sick Boy) i Roberta Carlyle'a (Begbie). Za scenariusz odpowiada John Hodge. 

Przypomnijmy, że "Trainspotting" z 1996 roku, adaptacja powieści Irvine'a Welsha pod tym samym tytułem, opowiadała o grupie szkockich narkomanów żyjących w latach 80. Film szybko zyskał status kultowego i stał się przepustką do sławy dla wcielających się w główne role Ewana McGregora i Jonny'ego Lee Millera.

Fabuła kontynuacji, zatytułowanej po prostu "Trainspotting 2" jest luźno oparta na powieści Irvine'a Welsha "Porno". Premiera filmu odbędzie się w styczniu 2017 roku.

 

 

Czy kontynuacja "Trainspotting" to dobry pomysł?
Więcej o: