"Gwiezdne wojny: Epizod VIII" - do sieci wyciekł tytuł nowego filmu?

W internecie krąży wideo, na którym można zobaczyć plakat nowej części cyklu "Gwiezdne wojny", "Star Wars: Fall Of The Resistance".

Informacja o tytule pojawiła się w sieci w krótkim filmiku, na którym widać plakat nowej części "Gwiezdnych wojen". Jeśli wierzyć plotkom, film będzie nosić tytuł "Star Wars: Fall Of The Resistance" ("Gwiezdne wojny: Upadek Ruchu Oporu").

Disney na razie nie potwierdził tych informacji, dlatego fani zaczęli spekulować, że znany z ogromnej dbałości o tajemnice swoich projektów producent nie pozwoliłby na tak ogromną wpadkę. Jak podaje portal Aceshowbiz.com, istnieje szansa, że "Star Wars: Fall Of The Resistance" to roboczy tytuł nowego filmu. 

 

"Gwiezdne wojny: Epizod VIII" jest wciąż na etapie produkcji. Do swoich ról powrócą m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Adam Driver, Carrie Fisher, Lupita Nyong'o i Gwendoline Christie. Oprócz tego w filmie pojawią się także m.in. Laura Dern i Benicio Del Toro. Obraz wyreżyseruje Rian Johnson ("Looper - Pętla czasu"). Premiera odbędzie się w grudniu 2017 roku.

Więcej o: