Marcin Dorociński kręcił w Pradze z gwiazdami Hollywood. Jest zwiastun "Anthropoid"

Marcin Dorociński w filmie "Anthropoid" gra z tak uznanymi i znanymi aktorami jak Jamie Dornan, Cillian Murphy i Toby Jones. Można już oglądać trailer filmu, którego akcja jest oparta na faktach.

Polscy aktorzy u boku jednych z najbardziej rozpoznawalnych i podziwianych gwiazd Hollywood? To coraz częstsza sytuacja, co bardzo nas cieszy. Tym bardziej, że trailer "Anthropoid" zapowiada emocjonującą produkcję - oby całość była równie ciekawa jak ta dwuipółminutowa zapowiedź.

Sam aktor pochwalił się oczywiście zwiastunem na swoim profilu na Facebooku. W odpowiedzi na komentarz jednego z fanów przyznał, że nie ma jeszcze ustalonej premiery "Anthropoid".

Dorociński jeszcze w sierpniu informował , że wybiera się do czeskiej Pragi, by pracować na planie "Anthropiod". Film jest oparty na faktach i opowiada historię dwóch czechosłowackich żołnierzy, którzy zostają wysłani z misją zabicia protektora Czech i Moraw z ramienia III Rzeszy, SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha. Był on "numerem trzy" w Rzeszy i jednym z głównych architektów "ostatecznego rozwiązania".

Więcej o: