Weronika Rosati debiutuje w komedii romantycznej. Zagra postać, która testuje wierność partnera

Weronika Rosati wystąpi w komedii romantycznej w powstających właśnie „Poradach na zdrady” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Film w kinach w listopadzie.

Weronika Rosati do tej pory grała głównie w mocnym kinie. W pamięć zapadły jej role w „Pitbullu”, „Obławie” i „Czasie honoru”. Ma również na swoim koncie występy w zagranicznych produkcjach u boku takich gwiazd jak Robert De Niro, Morgan Freeman i Michael Douglas w „Last Vegas”. W „Twardzielach” wystąpiła obok Ala Pacino i Christophera Walkena.

Kogo zagra w komedii romantycznej? Wciela się w postać Beaty - żony Macieja (Mikołaja Roznerski), która prowadzi salon kosmetyczny, uwielbia drogie ubrania, kubańską muzykę i Latynosów. Podejrzewa swojego partnera o niewierność i postanawia skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się testowaniem lojalności w związkach.

W filmie Zatorskiego, który ma na swoim koncie takie produkcje jak „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!”, w głównych rolach wystąpią Magdalena Lamparska („Listy do M 2”, „Kochaj”) i Anna Dereszowska („Lejdis”, „Dzień dobry, kocham cię!”). To one prowadzą firmę, testującą wierność mężczyzn, do której zgłasza się Beata.

Kalina (Magdalena Lamparska) ma uwieść Macieja, ale zadanie okazuje się trudniejsze niż początkowo myślała. Co sprawia, że bierze się do pracy ze zdwojoną energią... Czy Maciejowi uda się zdać test? Widzowie mają dowiedzieć się 2 listopada, kiedy film wejdzie do kin.

W tym roku swoją premierę będzie miał również amerykański film „The Zookeeper's Wife” Niki Caro, w którym Lamparska zagrała u boku Jessicy Chastain i Daniela Brühla.

Więcej o: