Bohaterowie "Trainspotting" 21 lat później. Ależ oni się zmienili! [ZWIASTUN]

To tylko 40 sekund, ale ten krótki teaser wystarczy, by przywołać wszystkie emocje, jakie towarzyszyły nam podczas pierwszych seansów legendarnego "Trainspotting" Danny'ego Boyle'a.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "T2", kontynuacji "Trainspotting" w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Renton (Ewan McGregor), Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) i Begbie (Robert Carlyle) wracają po 21 latach przy akompaniamencie znajomego "Lust For Life" Iggy'ego Poppa. Biorąc pod uwagę imprezowy tryb życia bohaterów aż trudno uwierzyć, że po z okładem dwóch dekadach wszyscy wciąż są cali i zdrowi. I wyglądają świetnie!

 

Przypomnijmy, że "Trainspotting" z 1996 roku, adaptacja powieści Irvine'a Welsha pod tym samym tytułem, opowiadała o grupie szkockich narkomanów żyjących w latach 80. Film szybko zyskał status kultowego i stał się przepustką do sławy dla wcielających się w główne role Ewana McGregora i Jonny'ego Lee Millera.

Fabuła kontynuacji zatytułowanej "T2" jest luźno oparta na powieści Irvine'a Welsha "Porno". Za scenariusz odpowiada John Hodge, reżyserią zajął się ponownie Danny Boyle. Premiera filmu odbędzie się w styczniu 2017 roku.