Meg Ryan i Tom Hanks znowu (po raz czwarty!) razem. Jest zwiastun filmu "Ithaca"

"Bezsenność w Seattle" to - nie boimy się w tym przypadku użyć tego słowa - kultowa komedia romantyczna, którą uwielbiamy. Teraz Tom Hanks i Meg Ryan znowu wystąpią razem. O obok nich gra syn aktorki.

To debiut reżyserski Meg Ryan, która zatrudniła m.in. swojego syna Jacka Quaida (ze związku z Dennisem Quaidem, też znanym aktorem). To jednak tylko dodatkowy smaczek, bo nie da się ukryć, że przede wszystkim cieszy ponowne spotkanie pary Hanks-Ryan na planie filmowym.

Aktorzy jeszcze przed "Bezsennością w Seattle" zagrali razem w "Joe kontra wulkan", a w 1998 roku wystąpili razem w komedii romantycznej "Masz wiadomość". Trzeba przyznać, że trochę od czasu pierwszego wspólnego filmu (a nawet od tego ostatniego) się zmienili.

Tak wyglądali w 1990 roku na planie "Joe kontra wulkan":

Joe kontra wulkanJoe kontra wulkan reż. John Patrick Shanley, prod. Warner Bros.

Tak trzy lata później w "Bezsenności w Seattle":

Bezsenność w SeattleBezsenność w Seattle reż. Nora Ephron, prod. TriStar Pictures

A tak w 1998 roku w "Masz wiadomość":

Masz wiadomośćMasz wiadomość reż Nora Ephron, prod. Warner Bros.

"Ithaca" to opowieść o dwóch braciach, której akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Inspiracją dla scenarzystów była powieść "The Human Comedy" Williama Saroyana, która już raz trafiła do kin - w 1943 roku. Nowa wersja, wyreżyserowana przez Ryan, ma trafić do kin we wrześniu.

Więcej o: