Kochali się i ranili... "Ostatnia rodzina" to film, na który warto czekać [ZWIASTUN]

Niecałe 3 tygodnie zostały do premiery "Ostatniej rodziny", filmu opowiadających o Zdzisławie i Tomku Beksińskich. Dystrybutor pokazał dziś nowy zwiastun, który sprawia, że z jeszcze bardziej czekamy na premierę.

 O tym, że Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik to świetni aktorzy, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ten pierwszy za rolę Zdzisława Beksińskiego dostał już nagrodę dla Najlepszego Aktora na międzynarodowym festiwalu filmowym w Locarno. Po obejrzeniu tego zwiastuna przewidujemy, że będzie mocnym kandydatem do statuetki za rolę męską także na Festiwalu Filmowym w Gdyni. "Ostatnia rodzina" będzie pokazana w konkursie głównym.

Tak wyglądają filmowi Beksińscy! Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik poddani metamorfozie na planie "Ostatniej Rodziny">>

Film po pokazie na FF w Lcarno zebrał już sporo dobrych recenzji za granicą. „Bardzo prawdopodobny kandydat do wielu nagród festiwalowych”, „Sewerynowi udało się uchwycić geniusz Beksińskiego” - pisał Jay Weissberg z "Variety". „Niesamowita interpretacja postaci Beksińskiego wg Andrzeja Seweryna” - chwalił Thomas Sotinel z lemonde.fr. „Mistrzowska rola Aleksandry Koniecznej!” - zauważył Dan Fainaru ze "Screen Daily".

W polskich kinach "Ostatnia rodzina" pojawi się 30 września.

Więcej o: