Jest już nowy trailer "Gwiezdnych wojen". Zapowiada się lepiej niż "Przebudzenie Mocy"!

Do polskiej premiery "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" zostały już tylko 63 dni. Tymczasem zaprezentowany został najnowszy zwiastun tego filmu.

"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" w reżyserii Garetha Edwardsa to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku i pierwszy z serii spin-offów osadzony w kosmicznym uniwersum. Film opowiada historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

Główną bohaterką jest Jyn Erso, grana przez Felicity Jones. Obok niej w filmie pojawią się m.in. Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Mads Mikkelsen, Jiang Wen i Forest Whitaker.

Najnowsza produkcja Lucasfilm wejdzie do polskich kin 15 grudnia.

Komentarze (32)
Jest już nowy trailer "Gwiezdnych wojen". Zapowiada się lepiej niż "Przebudzenie Mocy"!
Zaloguj się
 • wooki74

  Oceniono 13 razy 5

  CZego wy się ludziska czepiacie? Tak bronicie Lucasa. Na prawdę sądzicie, że to jest gorsze od części 1-3? Jar Jar Binksa i całej tej cukierkowej historii dla dzieci? Disney w moim przekonaniu zrobił to lepiej, a nie jest to tylko moje zdanie ale także wielu innych osób. Dużo lepiej zadbał o klimat, rezygnując z przesłodzonych historyjek dla dzieci...

 • pix_d

  Oceniono 47 razy 5

  Musi się zapowiadać lepiej bo "Przebudzenie mocy" to było kompletne dno. Nigdy nie wybaczę Lucasowi, że sprzedał się Disneyowi (zresztą on sam sobie też chyba nie może tego wybaczyć)

 • ob1canob

  Oceniono 2 razy 2

  ***WSTAW DOWOLNY KOMENTARZ POLITYCZNY***

 • kaishaku

  Oceniono 9 razy 1

  Przy "Przebudzeniu Mocy" moc czułem w zwiastunach, w czasie oglądania filmu jakoś już jej nie było... Teraz nie czuję jej nawet w zwiastunie... Gwiezdne Wojny się skończyły(na sześciu częściach)...

 • mooki

  Oceniono 4 razy 0

  ile razy mozna odgrzewac gwiazde smierci?

 • ffamousffatman

  0

  Forest Bruno O'ya Whitaker?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX