"Szkoła uwodzenia Czesława M.". Czesław Mozil zaprasza na ostatnią polską komedię tego roku

Lubicie komedie? Wszystko wskazuje na to, że "Szkoła uwodzenia Czesława M." to ostatnia polska komedia w tym roku. To propozycja dla miłośników czeskiego i skandynawskiego poczucia humoru. W kinach już od 21 października.

Premiera "Szkoły uwodzenia Czesława M." Aleksandra Dembskiego zbiega się z wydaniem płyty z piosenkami z filmu. Na płycie, oprócz tytułowego singla "Trzeba mieć specjalną skrzynię" zaśpiewanego przez Czesława Mozila i Artura Andrusa, znajdą się również zaskakujące wersje hitów takich jak np. "Zanim pójdę" zespołu Happysad, "Babę zesłał Bóg" Renaty Przemyk czy "Motylem jestem". W dniu premiery płyty Czesław Mozil ze swoim duńskim zespołem Czesław Śpiewa rusza z tournée, które potrwa do grudnia.

'Szkoła uwodzenia Czesława M.', kadr z filmu"Szkoła uwodzenia Czesława M.", kadr z filmu Mat. prasowe

"Szkoła uwodzenia Czesława M." to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą szkołę uwodzenia dla mężczyzn w północno-zachodniej Polsce. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

Film "Szkoła uwodzenia Czesława M." trafi na ekrany 21 października. Czesław Mozil tak zaprasza na film: Szanowni Państwo ostatnio jest hype na ostatni dzień lata, na ostatnią niedzielę, na ostatni taniec, na ostatnią ro... Ja wiem jedno, że ostatnia polska komedia w 2016 roku to "Szkoła uwodzenia Czesława M". Ostatni moment, żeby się dać wzruszyć, pośmiać, uwieść... Zapraszam do kin 21 października!

Więcej o: