Tom Hanks lansuje się ''swoim nowym autem''. Znaleźliśmy miejsce, gdzie zrobiono mu zdjęcie z Maluchem

Amerykański aktor pochwalił się ''swoim nowym samochodem''. Na zdjęciu zakrada się do fiata 126 p. Jedni lansują się przy wypasionych samochodach, inni przy wyjątkowych.

Tom Hanks, hollywoodzki aktor, wrzucił na swoje profile na portalach społecznościowych zdjęcie, jak zakrada się do czerwonego malucha. 

 

Fiat 126 p na węgierskich tablicach rejestracyjnych stoi przy ulicy w centrum Budapesztu. 

Najprawdopodobniej są to okolice luksusowego hotelu Four Seasons w centrum miasta. W oddali widać zamek na wzgórzach, a bliżej pomnik. Znaleźliśmy to miejsce na mapie stolicy Węgier.

Okolice hotelu Four Seasons w BudapeszcieOkolice hotelu Four Seasons w Budapeszcie Fot. za Google Maps

Auto w kolorze bordowym o lekko zmatowionym lakierze musiało zrobić na aktorze wielkie wrażenie. Aktor zakrada się do niego i udaje, że je otwiera, a tysiące jego fanów mogły pomyśleć, że to jego nowy środek lokomocji.

Zdjęcie najprawdopodobniej nie jest nowe. Tom Hanks był w Budapeszcie, gdzie m.in. kręcono zdjęcia do jego najnowszego filmu ''Inferno''. Film miał polską premierę 14 października.

Tom Hanks i Bill Murray nie są podobni? To popatrz na to zdjęcie i zgadnij, kto na nim jest >>

W komentarzach pod zdjęciem autora Polacy komentują, że Maluch to auto kultowe w czasach komunizmu, inni złośliwie dodają, że Fiat należał do Włochów, a w Polsce nawet roweru nie da się wyprodukować.

Samochód wygląda jakby był na chodzie. Auto musi mieć już swoje lata. Ostatni Maluch zjechał z linii produkcyjnej w 2000 r. Kiedy ostatnio na ulicach polskich miast widzieliście malucha?

Więcej o: