Tom Hanks lansuje się ''swoim nowym autem''. Znaleźliśmy miejsce, gdzie zrobiono mu zdjęcie z Maluchem

Amerykański aktor pochwalił się ''swoim nowym samochodem''. Na zdjęciu zakrada się do fiata 126 p. Jedni lansują się przy wypasionych samochodach, inni przy wyjątkowych.

Tom Hanks, hollywoodzki aktor, wrzucił na swoje profile na portalach społecznościowych zdjęcie, jak zakrada się do czerwonego malucha. 

 

Fiat 126 p na węgierskich tablicach rejestracyjnych stoi przy ulicy w centrum Budapesztu. 

Najprawdopodobniej są to okolice luksusowego hotelu Four Seasons w centrum miasta. W oddali widać zamek na wzgórzach, a bliżej pomnik. Znaleźliśmy to miejsce na mapie stolicy Węgier.

Okolice hotelu Four Seasons w BudapeszcieOkolice hotelu Four Seasons w Budapeszcie Fot. za Google Maps

Auto w kolorze bordowym o lekko zmatowionym lakierze musiało zrobić na aktorze wielkie wrażenie. Aktor zakrada się do niego i udaje, że je otwiera, a tysiące jego fanów mogły pomyśleć, że to jego nowy środek lokomocji.

Zdjęcie najprawdopodobniej nie jest nowe. Tom Hanks był w Budapeszcie, gdzie m.in. kręcono zdjęcia do jego najnowszego filmu ''Inferno''. Film miał polską premierę 14 października.

Tom Hanks i Bill Murray nie są podobni? To popatrz na to zdjęcie i zgadnij, kto na nim jest >>

W komentarzach pod zdjęciem autora Polacy komentują, że Maluch to auto kultowe w czasach komunizmu, inni złośliwie dodają, że Fiat należał do Włochów, a w Polsce nawet roweru nie da się wyprodukować.

Samochód wygląda jakby był na chodzie. Auto musi mieć już swoje lata. Ostatni Maluch zjechał z linii produkcyjnej w 2000 r. Kiedy ostatnio na ulicach polskich miast widzieliście malucha?

Więcej o:
Komentarze (106)
Tom Hanks lansuje się ''swoim nowym autem''. Znaleźliśmy miejsce, gdzie zrobiono mu zdjęcie z Maluchem
Zaloguj się
 • czemumojloginniedziala

  Oceniono 43 razy 37

  Cały czas jeżdzą. A ojciec mojego kumpla ze szkoły, mimo że ma już kilka lat salonową Astrę G, utrzymuje kartkowego Malczacha '79 w stanie lepszym niż niejedno wiejskie Passerati. Jak wymęczyłeś coś od komuszego nierządu to masz tera sentyment.

 • schneckenkorn

  Oceniono 34 razy 30

  Chciałem kupić ostatni model malucha w 2000 roku i schować go na 50 lat do hangaru i przykryć kołderką. Niestety bank odmówił mi wówczas kredytu..Wnuczka miałaby go sprzedać po 100 latach z przebiegiem zerowym.

 • s.sk

  Oceniono 28 razy 26

  Lepiej napiszcie co malechem dało się wieźć. Ja na dachu wiozłem (małą) betoniarkę.

 • Jan Kowalski

  Oceniono 22 razy 20

  Oj ten Maluch, Maluch....
  I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno temu.... kilkanaście lat wstecz- przed wejściem do UE i masowym importem, "to coś" było dla wielu w Polsce (łącznie ze mną) podstawowym środkiem transportu... jazda Maluchem była czymś normalnym i wcale nie czułem jakiś specjalnych kompleksów (126 EL rok prod. 1996)
  A dziś.... sentymentalne toczydełko (które trudno nazwać samochodem) dla pasjonatów i hobbystów.

 • hdtvpolska

  Oceniono 18 razy 18

  Sami zrobimy remont generalny. Pralka wejdzie do malucha bo ma duże drzwi.

 • wunderwaffen

  Oceniono 19 razy 15

  Zawsze uważałem, ze polskie gwiazdy jaśniej błyszczą, niż te amerykańskie, żaden polski celebryta nie zniżyłby się do poziomu takiego samochodu. Nasi cesarze pop kultury nawet nie zbliżają się na 2 metry do takich samochodów, aby ktoś ich przypadkiem nie sfotografował i aby nie stracili szacunku w swoim gwiazdorskim środowisku.

  ...a taki Tom Hanks, co on sobą reprezentuje? Kim on właściwie jest? Nawet polski dziennikarz celebryta jeździ lepszymi furami i otacza się młodszymi dziewczynkami niż ten hollywoodzki rzemieślnik, odwalający jakieś trzeciorzędne fuchy w drugorzędnym państwie.

  ;)

 • yosemitesam

  Oceniono 15 razy 15

  Całkiem sporo Malców jeszcze pociska po polskich drogach. Nawet u mnie na wsi jeden chłop tym śmiga.

 • jakis_gosc01

  Oceniono 10 razy 10

  "Kiedy ostatnio na ulicach polskich miast widzieliście malucha?"

  Co prawda nie ma ich już tyle co kiedyś, ale jeszcze się widuje pojedyncze egzemplarze i to bardzo często. Sporo starszych osób jeszcze nimi jeździ.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX