Emma Watson jako Bella. Zobacz pierwszy pełny zwiastun "Pięknej i bestii"

Do tej pory podziwialiśmy jedynie zdjęcia i krótki film prezentujący scenografię. Teraz można zobaczyć bohaterów w pełnej krasie. Oraz piękną suknię Emmy Watson!

Disney idzie za ciosem: po sukcesach "Czarownicy" czy "Kopciuszka" studio postanowiło zrealizować kolejną wariację na temat słynnej animacji. Wybór padł na "Piękną i Bestię" z 1991 roku, która zdobyła dwa Oscary. Za kamerą stanął Bill Condon ("Dreamgirls", "Zmierzch: Przed świtem"). "Piękna i Bestia" może poszczycić się doborową obsadą - znalazły się w niej takie nazwiska jak Emma Watson, Dan Stevens, Ewan McGregor, Ian McKellen, Emma Thompson czy Luke Evans.

Premiera kinowa "Pięknej i bestii" 17 marca 2017 roku.

Więcej o:
Komentarze (5)
Emma Watson jako Bella. Zobacz pierwszy pełny zwiastun "Pięknej i bestii"
Zaloguj się
 • central2

  Oceniono 10 razy 6

  Za 20lat Disney nakręci Piękną i Bestię w wersji holograficznej, za 100 lat w wersji kwantowej a za 300 lat w technologii telepatycznej (outsourcowanej na Adebaranie, żeby było taniej.)

 • bmxrider

  Oceniono 11 razy 3

  Ehh... wizualnie - jestem zawiedziony. Bestia wygląda niestrasznie i mało oryginalnie, bardziej przerażała mnie wersja rysowana. Jak zwykle tona nieuzasadnionej grafiki komputerowej, gdyby chociaż utrzymali poziom efektów praktycznych jak chociażby w Hellboy, było by o wiele lepiej. No i jak zwykle - NIEBIESKO-ŻÓŁTO, absolutne wizualne clihe.

 • heresy

  Oceniono 6 razy 2

  Znów wszystko przywalone efektami. Nie chce mi się oglądać grafiki na ekranie. Mimo pięknej Emmy w obsadzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX