Nowy film gwiazdy "Pitbulla" - i to w zupełnie innej roli. Zwiastun "Po prostu przyjaźń"

Podobną historię niby już widzieliśmy wiele razy. Jest grupa przyjaciół i przeplatające się wątki kolejnych bohaterów, są wzruszenia i wielkie dylematy. Ale tym razem to nie sercowe problemy będą najważniejsze

"Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca" - pisze Next Film, wydawca filmu.

Szykuje się zdecydowanie miła odmiana po długiej fali polskich komedii romantycznych z miłosnym wątkami na pierwszym planie. Jak wiemy, wśród nich trafiały się zarówno sympatyczne filmy, na przykład świąteczne "Listy do M.", jak i totalne klapy pokroju "Ciacha".

Zdecydowanie imponująca jest lista aktorów, którzy zagrają główne role. Zamiast mocno opatrzonych już osób, Karolaka, Kota czy Szyca, pojawią się między innymi: Magdalena Różdżka ("Czas honoru", "Lejdis"), Piotr Stramowski ("Pitbull"), Sonia Bohosiewicz ("Panie Dulskie", "Excentrycy"), Agnieszka Więdłocha ("Czas honoru") czy rzadziej ostatnio widywany w filmach Maciej Zakościelny ("Tylko mnie kochaj", "Kryminalni"). W filmie pojawią się także Jan Peszek oraz Piotr Fronczewski.

Premiera filmu "Po prostu przyjaźń" 6 stycznia 2017 roku.

Więcej o: