Wielkie Święto Kina - w ten weekend bilety do kin w całej Polsce po 12 zł

W kilkudziesięciu miastach w sobotę i niedzielę obejrzymy filmy znacznie taniej niż zwykle. Tak, promocja dotyczy także hitowych produkcji! W repertuarze m.in. "Fantastyczne zwierzęta" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".
 

Zasada akcji jest prosta - każdy klasyczny seans 2D oraz 3D będzie kosztował nas tylko 12 zł, niezależnie, czy jest to hollywoodzka produkcja, czy mniej znany film. Organizatorzy akcji zadbali także o promocję rodzimego kina, w multipleksach jedna z sal będzie przeznaczona wyłącznie na filmy polskie, a w mniejszych kinach wyświetlony zostanie przynajmniej jeden seans w sobotę i jeden w niedzielę.

W tym roku ambasadorami akcji są Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny. Będzie można niedługo ich zobaczyć w komedii "Po prostu przyjaźń". Przed pokazami filmów w ramach Święta Kina pokazywane będą krótkie nagrania z ich udziałem.

Plakat filmu 'Po prostu przyjaźń'Plakat filmu 'Po prostu przyjaźń' Materiały promocyjne

Pełną listę miast, kin oraz zasady akcji znajdziecie pod tym adresem. Wielkie Święto Kina współfinansowane jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zobacz także: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - zwiastun z dubbingiem

Komentarze (5)
Wielkie Święto Kina - w ten weekend bilety do kin w całej Polsce po 12 zł
Zaloguj się
 • mariohudds

  Oceniono 12 razy 8

  Dzięki za ostrzeżenie. Gimbaza plus cwaniactwo będą walić do kin drzwiami i oknami. Na pewno się nie wybiorę.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 5

  Siorb, siorb, mlask, mlask, piii, piii - nawet za 12 zł NIE!

 • lookeen

  Oceniono 2 razy 2

  W małych kinach studyjnych to Wielkie Święto Kina trwa cały czas. Bilety 12-15 zł. Nie ma tłumów i zajadających przepłacony po stokroć popkorn i naczosy Januszy. Wiadomo, że kino akcji z efektami specjalnymi lepiej wypadnie w multipleksie, ale każdy inny film już od dawna tylko w małym kinie :)

 • nino.rota

  Oceniono 8 razy -4

  www.wyborcza.pl/7,75398,21089895,ekshumacje-smolenskie-prokuratura-prawdopodobnie-w-jednym.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX