"Życie Pi" będzie miało godnego następcę. Wzruszający zwiastun filmu "Chata" tylko u nas

Początkowo "Chata" zapowiada się jak thriller, ale dalsza część zwiastuna od razu nasuwa skojarzenia z "Życiem Pi". Szykuje się kolejna, mocno emocjonalna baśń dla dorosłych.

Mack, główny bohater filmu, ma szczęśliwą rodzinę. Razem z córką - Missy - oraz grupą znajomych jadą na kemping, gdzie dziecko nagle znika. Jak się okazuje, bezpowrotnie. Mijają lata, a Mack nie może poradzić sobie ze stratą, pomimo wsparcia ze strony żony i znajomych. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. 

Twórcy filmu nie trzymają nas długo w tajemnicy. Podróż do tytułowej chaty to początek tej samej magii, jaką oczarowało nas "Życie Pi". Ponownie pojawiają się piękne, niezwykle kolorowe pejzaże, ważne życiowe przemyślenia oraz dużo wzruszających momentów. I na to właśnie czekamy.

Kadr z filmu 'Chata'Kadr z filmu 'Chata' Jake Giles Netter

W głównej roli zobaczymy Sama Worthingtona, znanego z takich filmów, jak "Terminator: Ocalenie", "Gniew tytanów", "Przełęcz ocalonych" oraz głównej roli w słynnym Avatarze. Producentem filmu jest Gil Netter, jeden ze współtwórców "Życia Pi"

"Chata" jest ekranizacją powieści William P. Young o tym samym tytule. Premiera kinowa zapowiedziana została na 3 marca 2017 roku, a polski zwiastun filmu premierowo w serwisie Kultura.

Komentarze (3)
Nowy film twórcy "Życie Pi". Wzruszający zwiastun "Chaty" tylko u nas
Zaloguj się
  • pawko13

    Oceniono 8 razy 6

    Znalazłem ten zwiastun w 5 innych miejscach. Czy ktoś przeprosi za mylący, a w zasadzie kłamliwy tytuł "tylko u nas"? Etyka dziennikarska nie obowiązuje juz nikogo w tym kraju.

  • tylkoturbobenzyna

    Oceniono 6 razy 4

    Znowu szykuje się megakicz ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX