"To trochę tak jak z miłością". Piotr Stramowski o przyjaźni w swoim życiu

Już w styczniu do kin wejdzie oczekiwana polska komedia "Po prostu przyjaźń", przygotowana przez autorów hitowych "Listów do M.". Piotr Stramowski, jeden z głównych bohaterów, opowiada czym jest dla niego w życiu przyjaźń.

"Po prostu przyjaźń" to komedia, które zamiast wątków romantycznych stawia właśnie na tytułową przyjaźń. W filmie przeplatają się losy różnych bohaterów, którzy będą musieli zdecydować co jest ważniejsze. Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawda czy kłamstwo?

Kadr z filmu Kadr z filmu "Po prostu przyjaźń" reż. Filip Zylber, prod. Agora S.A., fot. A. Grochowska

Autorami filmu są twórcy filmu "Listy do M.", jednego z najpopularniejszych filmów w Polsce w ostatnim dziesięcioleciu. "Po prostu przyjaźń" pojawi się w kinach już 6 stycznia.

Przeczytaj książkę "Po prostu przyjaźń", zanim zobaczysz film. Ebook dostępny na publio.pl >>

Te filmy w 2017 z pewnością będą hitami. Najważniejsze kinowe premiery w nadchodzącym roku >>

Komentarze (3)
"To trochę tak jak z miłością". Piotr Stramowski o przyjaźni w swoim życiu
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 14 razy 4

  kto to ten leszczyk sramowski bo ostatnio przebija obecnoscią nawet lewandowską nie znam leszczyka a podobno sławny jakis

 • p.bera

  Oceniono 1 raz 1

  otwieram lodowke..... stramowski,

 • culebre

  Oceniono 2 razy 0

  To trochę tak, jak najgorsze średniowieczne tortury aby ktoś uwierzył, że ten kompletnie nijaki drewniany kołek jest "aktorem". Kiedyś była niejaka Cichopek, ten sam format "talentu" i maglowych prawd objawionych w wywiadach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX