"Po prostu przyjaźń" - wygraj bilety do kina Helios!

Pierwsza polska premiera tego roku już tuż tuż. "Po prostu przyjaźń" trafi do kin w całej Polsce w najbliższy piątek, 6 stycznia. To najnowsza komedia autorów scenariusza "Listów do M." z gwiazdorską obsadą. Grają m.in. Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Dąbrowska. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na film.

Już teraz możesz wygrać podwójne zaproszenie na film „Po prostu przyjaźń” do kina Helios w Twoim mieście.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć zaproszenie?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe (poniżej). Odpowiedzi (maksymalnie 300 znaków) należy przesyłać do 5 stycznia, godz. 23:00 na adres mailowy biuro@next-film.pl. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Pytanie konkursowe: „Dlaczego chciałbyś zabrać swojego przyjaciela/ swoją przyjaciółkę do kina?“

Pamiętajcie, żeby wraz ze zgłoszeniem podać nazwę kina i miasto, do którego chcielibyście się wybrać.

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na film do kin sieci Helios.

 

„Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób  wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia desperackiej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

W gościnnych rolach wystąpili m.in. Anna Polony, Magdalena Walach, Przemysław Bluszcz, Jan Peszek, Piotr Fronczewski, Tymon Tymański i Krzysztof Trebunia-Tutka.

Facebook: @poprostuprzyjazn

konkurskonkurs materiały Next Film

Zwycięzców konkursu z Warszawy nagrodzimy zaproszeniami do kin sieci Cinema City.

Zapraszamy także na fanpage Helios: facebook.com/HeliosPolska

logologo materiały Helios