Znamy datę premiery "Twin Peaks"! "Czysto heroinowa wizja Davida Lyncha"

Od dawna oczekiwana kontynuacja "Twin Peaks", kultowego serialu kryminalnego, powróci do telewizji 21 maja. Cierpliwość fanów zostanie nagrodzona - od razu wyemitowane będą dwa odcinki, trwające łącznie 2 godziny. I to nie koniec niespodzianek.

Ci, którzy wykupią jedną z kilku opcji oglądania "Twin Peaks" online na stronie Showtime, wydawcy serialu, od razu po telewizyjnej premierze otrzymają dostęp do... kolejnych dwóch odcinków!

Pozostali widzowie nie pozostaną daleko w tyle, tydzień po podwójnej premierze również zostaną wyemitowane dwa odcinki pod rząd - trzeci i czwarty. W kolejnych tygodniach już bez szaleństwa, po jednym odcinku co niedzielę. Czas trwania całej serii wyniesie 18 godzin, ale twórcy podkreślają, że nie jest to równoznaczne z liczbą 18 odcinków.

"Czysto heroinowa wizja Davida Lyncha" - tak piszą o nowym sezonie twórcy na oficjalnym profilu na Twitterze. Z innego wpisu dowiadujemy się też, że raczej nie zobaczymy klasycznego trailera przed premierą. Zamiast niego pojawią się prawdopodobnie krótkie fragmenty z gotowych odcinków.

"Twin Peaks" to otoczony wręcz kultem serial, stworzony przez Davida Lyncha i Marka Frosta. Jedyne dwa sezony emitowane były w latach 1990-1991. Akcja nowej serii nadal będzie toczyła się w tytułowym miasteczku, jedynie zostanie przeniesiona w czasie o 25 lat wprzód. Na ekranie zobaczymy większość aktorów dobrze znanych z oryginalnej serii.

Najlepsze seriale w 2017 r. Co nowego trafi w tym roku na nasze ekrany? [NASZ WYBÓR] >>

Więcej o: