Disney zdradza niesamowite szczegóły w swoich filmach animowanych [WIDEO]

Należące do Disneya studio Pixar stworzyło tak znakomite filmy, jak "Toy Story", "Auta", "WALL-E" czy "Gdzie jest Nemo?". W krótkim wideo twórcy sami pokazują, jakie niespodzianki w nich poukrywali.

Od lat wierni fani produkcji Pixara wyłapują różne, istotne detale i dzielą się nimi w sieci. Powstały nawet teorie, że wszystkie filmy studia są ze sobą powiązane. Pixar nie zdradza, czy to prawda, ale co jakiś czas zbiera różne szczegóły, które faktycznie przemycali w tych produkcjach.

Po obejrzeniu poniższego wideo od razu jasne się staje, jak wiele serca wkładali w swoją pracę.

To nie jedyne ukryte detale, popularnie nazywane po angielsku "easter eggs". Kolejne powiązania Disney odkrywa w tym filmiku. Oprócz tego są też stale powracające motywy, jak samochód dostawczy restauracji Pizza Planet, żółta piłka z czerwoną gwiazdką czy numer A113, będący nawiązaniem do sali kalifornijskiego uniwersytetu, w której szkolili się specjaliści od animacji Pixara.

Pixar to należące do Disneya studio, odpowiedzialne za jedne z najlepszych filmów animowanych ostatnich 20 lat. Mają na koncie takie tytuły, jak "Toy Story", "Potwory i spółka", "Auta", a także "WALL-E", "Ratatuj" czy "Odlot", które podbiły również serca starszych widzów.

A teraz zobacz: Tak wyglądają dziś bohaterowie kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Już niedługo znów ich zobaczysz