Disney zdradza niesamowite szczegóły w swoich filmach animowanych [WIDEO]

Należące do Disneya studio Pixar stworzyło tak znakomite filmy, jak "Toy Story", "Auta", "WALL-E" czy "Gdzie jest Nemo?". W krótkim wideo twórcy sami pokazują, jakie niespodzianki w nich poukrywali.

Od lat wierni fani produkcji Pixara wyłapują różne, istotne detale i dzielą się nimi w sieci. Powstały nawet teorie, że wszystkie filmy studia są ze sobą powiązane. Pixar nie zdradza, czy to prawda, ale co jakiś czas zbiera różne szczegóły, które faktycznie przemycali w tych produkcjach.

Po obejrzeniu poniższego wideo od razu jasne się staje, jak wiele serca wkładali w swoją pracę.

To nie jedyne ukryte detale, popularnie nazywane po angielsku "easter eggs". Kolejne powiązania Disney odkrywa w tym filmiku. Oprócz tego są też stale powracające motywy, jak samochód dostawczy restauracji Pizza Planet, żółta piłka z czerwoną gwiazdką czy numer A113, będący nawiązaniem do sali kalifornijskiego uniwersytetu, w której szkolili się specjaliści od animacji Pixara.

Pixar to należące do Disneya studio, odpowiedzialne za jedne z najlepszych filmów animowanych ostatnich 20 lat. Mają na koncie takie tytuły, jak "Toy Story", "Potwory i spółka", "Auta", a także "WALL-E", "Ratatuj" czy "Odlot", które podbiły również serca starszych widzów.

A teraz zobacz: Tak wyglądają dziś bohaterowie kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Już niedługo znów ich zobaczysz 


 

Komentarze (4)
Disney zdradza niesamowite szczegóły w swoich filmach animowanych [WIDEO]
Zaloguj się
 • archieil

  Oceniono 2 razy -2

  Przy tej wielkości produkcji mówienie o kosztach w okolicach 0.01% modeli napawa szeroko rozumianym optymizmem do wszelkich katoli, pisd i innych drogich rządzących z 35% poparcia dorosłych obywateli tego kraju...

  hmm... a było chociaż 35% czy sami na siebie zagłosowali? i zignorowali sprzeciw?

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 3 razy -3

  koszmarna muzyka.

 • kac

  Oceniono 8 razy -4

  Cóż, nie tyle 'Easter Eggs' co kłania się wielokrotne używanie tych samych modeli komputerowych w kolejnych produkcjach... taniej bo grafikom nie trzeba kolejny raz zapłacić.
  Ot taka $$$ magia Disneya.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX