Takich emocji się nie spodziewaliśmy. Jest zwiastun filmu "Maria Skłodowska-Curie"

Twórcy filmu "Maria Skłodowska-Curie" zapowiadali, że pokażą nie tylko naukowca, ale także kobietę pełną pasji w życiu prywatnym. Kiedy oglądamy zwiastun, widzimy, że tę obietnicę może im się udać spełnić.

Wiadomo - zwiastun często pokazuje to, co najlepsze, żeby zareklamować film. Wszyscy jednak znamy przypadki, gdy tak po prostu nie jest. Tym razem chwalimy, bo tak zmontowany materiał ma tempo, są emocje i naprawdę zachęca do pójścia do kina.

Są miłość, śmierć, seks, pasja...Trzymamy kciuki, by film spełnił oczekiwania widzów, które mogą pojawić się po tym trailerze. Skłodowska-Curie na pewno zasługuje na dobrą filmową biografię.

- "Maria Skłodowska-Curie" to pierwszy tak intymny portret tej niezwykłej kobiety. Będzie to opowieść o jej smutkach i radościach, chwilach triumfu, jak i porażkach nie tylko w świecie nauki, ale przede wszystkim w jej życiu prywatnym i rodzinnym. To przez ten pryzmat chcemy ukazać nieznaną dotąd twarz naszej bohaterki - zapowiada Mikołaj Pokromski, producent filmu.

Film Marie Noëlle, w którym obok Karoliny Gruszki występują m.in. Izabela Kuna, Piotr Głowacki i Daniel Olbrychski będzie miał polską premierę 3 marca. 

Chcesz wiedzieć więcej o życiu Marii Skłodowskiej-Curie. Sprawdź te książki >>

Jaka tak naprawdę była Skłodowska-Curie? Polscy aktorzy w międzynarodowej produkcji [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: