Polak w filmie obok hollywoodzkich gwiazd. Jest mistrzem sztuk walki

W filmie "Logan: Wolverine" obok Hugh Jackmana i Patricka Stewarta zagra także polski aktor. To Krzysztof Soszyński, wieloletni zawodnik UFC, najbardziej prestiżowej amerykańskiej ligi mieszanych sztuk walk.

W opublikowanym w czwartek zwiastunie "Logana", trzeciego filmu z serii o superbohaterze z metalowymi szponami, można podziwiać samego Wolverine'a, młodą i zabójczą Laurę oraz słynnego Profesora X, czyli Charlesa Xaviera.

Czytelnik portalu Naekranie.pl wypatrzył w trailerze także polskiego aktora. W rolę zbira, który ma skuć w kajdanki Laurę, wcielił się Krzysztof Soszyński. Soszyński ma na koncie nie tylko karierę w najważniejszej lidze walk MMA, ale także kilka występów w filmach. Jego największą rolę było zagranie w "Smaku zemsty" z 2014 roku, gdzie wcielił się w przeciwnika głównego bohatera.

Kadr ze zwiastuna filmu 'Logan: Wolverine'Kadr ze zwiastuna filmu 'Logan: Wolverine' reż. James Mangold, prod. Twentieth Century Fox Film Corporation

W filmie "Logan: Wolverine" główny bohater, na życzenie Profesora X, uda się na swoją ostatnią misję. Produkcja trafi do polskich kin 3 marca 2017 roku.

Więcej o: