Tom Hanks dostanie "Malucha" od Polaków. Niebieskie auto wyślą mu samolotem

Tom Hanks zrobił furorę wrzucając do sieci zdjęcia, na których pozuje z kultowym Fiatem 126p. Zachwycił mnóstwo internautów, ale to ci z Bielska-Białej wpadli na pomysł, żeby zrobić mu prezent.

"Mamy dla was jeszcze jedną wiadomość - do Los Angeles przewieziemy wkrótce niezwykły ładunek. Będzie to... Fiat 126p, którego od mieszkańców Bielska-Białej otrzyma Tom Hanks!" - taka wiadomość pojawiła się na profilu na Facebooku Polskich Linii Lotniczych LOT. Przewoźnik przy okazji inauguracji połączenia do Los Angeles, zabierze w kwietniu na pokład dreamlinera malucha.

Kilka miesięcy temu Tom Hanks pozował z maluchem i pochwalił się fotografią na Instagramie oraz Facebooku. Jego zdjęcia otrzymały setki tysięcy pozytywnych reakcji z całego świata. Jak się jednak okazało, nie były to nowe nabytki aktora, tylko wypatrzone na ulicy auta.

Mieszkańcy Bielska-Białej postanowili zmienić ten stan rzeczy. Tym bardziej, że to w tym mieście do 2000 roku produkowano słynne maluchy. Dla Hanksa wybrano zabytkowy model z 1974 r.

 

Czekamy zatem na kolejne zdjęcie Toma Hanksa z Fiatem 126p. Tym razem - jego własnym.

Tom Hanks i Bill Murray nie są podobni? To popatrz na to zdjęcie i zgadnij, kto na nim jest >>

 

Więcej o: