Będą "Listy do M. 3"! Mamy pierwsze zdjęcia i znamy obsadę: jest dużo nowych gwiazd

"Listy do M. Czas niespodzianek" - pod takim tytułem ukaże się trzecia część superpopularnej w Polsce komedii. Premiera dopiero w listopadzie, ale już wiemy, kto w niej zagra.

Poprzednie części z serii należą do absolutnej czołówki najpopularniejszych filmów w Polsce ostatnich 25 lat. "Listy do M." obejrzało ponad 2,5 miliona widzów, a "Listy do M. 2" już niemal 3 miliony.

W obsadzie "Czasu niespodzianek" zobaczymy ponownie Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka - oczywiście w roli niegrzecznego Mikołaja. Dołączy do nich prawdziwa plejada innych gwiazd, które jeszcze nie pojawiły się w serii "Listy do M.".

Oto oni: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny oraz Grażyna Szapołowska. Ta lista robi wrażenie.

Zdjęcia z filmu 'Listy do M. Czas niespodzianek'Zdjęcia z filmu 'Listy do M. Czas niespodzianek' fot. Marcin Makowski, prod. TVN

Po raz kolejny pojawi się też nowy reżyser. Za trzecią część serii odpowiadał będzie Tomasz Konecki, mający na koncie takie filmy, jak "Lejdis" czy "Testosteron". Produkcja powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego.

"Listy do M. Czas niespodzianek" zobaczymy w kinach 10 listopada 2017 roku.

A teraz zobacz: Ostra "Ciemniejsza strona Greya" i oscarowi faworyci. To najmocniejsze premiery kinowe lutego

Ostra "Ciemniejsza strona Greya" i oscarowi faworyci. To najmocniejsze premiery kinowe lutego

Więcej o: