Będą "Listy do M. 3"! Mamy pierwsze zdjęcia i znamy obsadę: jest dużo nowych gwiazd

"Listy do M. Czas niespodzianek" - pod takim tytułem ukaże się trzecia część superpopularnej w Polsce komedii. Premiera dopiero w listopadzie, ale już wiemy, kto w niej zagra.

Poprzednie części z serii należą do absolutnej czołówki najpopularniejszych filmów w Polsce ostatnich 25 lat. "Listy do M." obejrzało ponad 2,5 miliona widzów, a "Listy do M. 2" już niemal 3 miliony.

W obsadzie "Czasu niespodzianek" zobaczymy ponownie Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka - oczywiście w roli niegrzecznego Mikołaja. Dołączy do nich prawdziwa plejada innych gwiazd, które jeszcze nie pojawiły się w serii "Listy do M.".

Oto oni: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny oraz Grażyna Szapołowska. Ta lista robi wrażenie.

Zdjęcia z filmu 'Listy do M. Czas niespodzianek'Zdjęcia z filmu 'Listy do M. Czas niespodzianek' fot. Marcin Makowski, prod. TVN

Po raz kolejny pojawi się też nowy reżyser. Za trzecią część serii odpowiadał będzie Tomasz Konecki, mający na koncie takie filmy, jak "Lejdis" czy "Testosteron". Produkcja powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego.

"Listy do M. Czas niespodzianek" zobaczymy w kinach 10 listopada 2017 roku.

A teraz zobacz: Ostra "Ciemniejsza strona Greya" i oscarowi faworyci. To najmocniejsze premiery kinowe lutego

Więcej o:
Komentarze (24)
Będą "Listy do M. 3"! Mamy pierwsze zdjęcia i znamy obsadę: dużo nowych gwiazd
Zaloguj się
 • andi113

  Oceniono 26 razy 22

  Pierwsza część miała dużo wdzęeku, humoru i lekkości, znam ja na pamięć.Druga już dużo gorsza-po co było wprowadzać wątki dramatyczne? Bezsensowny watek z Zakościelnym (choć z winy scenarzysty akurat,nie aktora - za wyjątkowo chamski sposób rozstania się z narzeczona powinien dostać kopa w d...a nie świeże mięsko do łóżka), rola Kożuchowskiej do zapomnienia-o czym w ogóle był ten wątek? Proponuję zatrudnić znowu pierwszego reżysera,inaczej szkoda kasy i zachodu

 • kiloamper

  Oceniono 22 razy 12

  Błąd. Trzeba było wrócić do pierwotnych twórców.

 • inz.a.spoleczny

  Oceniono 26 razy 10

  Druga mnie znudziła po 10 minutach: sytuacje wydumane, sztuczne (np. wątki Zakościelnego, Stuhra i Adamczyka). Ile razy można jechać na tym samym pomyśle, wzorowanym na "Love actually" ? Będę miał więcej czasu w Święta, bo tego filmu na pewno w telewizji nie obejrzę.

 • jawanda

  Oceniono 24 razy 10

  Bez "rodziny" Maćka Stuhra,to nie to.Już druga część była naciągana.Trzecia zapewne pełna klapa.

 • scierplaminoga

  Oceniono 12 razy 6

  pierwsza część nie była zła, klimat świąt i romantyczna komedyjka w sam raz na jeden raz. Druga część to było już dno, odgrzewane gagi, odgrzewane schematy i brak scenariusza. Na trójkę nawet nie ma co czekać, chyba, że nas zaskoczą i będą święcić jajka zimą

 • panamarcina2

  Oceniono 5 razy 3

  Karolak ? Na pewno będzie hit, już lecę do kina.

 • gesipipek65

  Oceniono 9 razy 3

  Słyszałam, ze ten chłam mają ciągnąć do ,,Listy do M 10 "

 • aazz91060

  Oceniono 10 razy 2

  Ja cie krece.
  Te same geby w kazdym temacie.
  Zakoscielny.! Polski Pit jak to ktos kiedys powiedzial.;] Ja pier$%^dole. Masakra kiczu, tandety i totalnego gowna.
  Obok Adamczyka, powinien pojawic sie kolejny " bankowiec " po fachu, czyli Kondrat.

 • lm648

  Oceniono 9 razy 1

  Listy do M 2 to była kicha to co dopiero z M3 to już będzie dopiero szmelc :) )))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX