Dobrze widzicie - to nowy "Słoneczny patrol". Tak, będą biegać w zwolnionym tempie

Pamiętacie dzielnego ratownika Mitcha Buchannona i jego koleżanki oraz kolegów ofiarnie strzegących plaży? Już w tym roku w kinach nowy "Słoneczny patrol".

Tym razem muskuły będą prężyli m.in. Zac Efron jako Matt Brody i Dwayne "The Rock" Johnson jako Mitch Buchannon. Poznamy też nową C.J. Parker. Rolę, która przyniosła sławę Pameli Anderson, teraz dostała Kelly Rohrbach - była dziewczyna Leonardo DiCaprio.

Widać, że twórcy filmu spodziewali się porównań z serialem, który święcił triumfy w latach 90. i żartów dotyczących choćby słynnego już biegania ratowniczek w zwolnionym tempie. Dlatego odnieśli się do nich już w zwiastunie nowego "Słonecznego patrolu".

 

Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli, ale w nowej wersji ma pojawić się też sam David  Hasselhoff (a właściwie Hoff, bo aktor jakiś czas temu zmienił nazwisko). Johnson jakiś czas temu chwalił się tym na swoim Instagramie. Na plakatach, zamieszczonych dziś na facebookowym profilu polskiego dystrybutora Hoffa zabrakło, ale pojawili się wszyscy główni członkowie obsady.

 

Pozostaje nam mieć nadzieję, że rola Hoffa będzie godna, bo widoczna na pewno - co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości. I może nawet zaśpiewa?

 

Polska premiera "Słonecznego patrolu" jest zaplanowana na 9 czerwca.

A teraz zobacz: Ostra "Ciemniejsza strona Greya" i oscarowi faworyci. To najmocniejsze premiery kinowe lutego