Tom Hanks dowiedział się, że Polacy dadzą mu 'malucha'. Jego reakcja jest kapitalna

Od kilku miesięcy co jakiś czas pojawiają się kolejne zdjęcia Toma Hanksa pozującego z kultowym 'maluchem'. Aktor chyba się nie spodziewał takiego obrotu spraw.

Zauroczeni motoryzacyjną pasją amerykańskiego aktora mieszkańcy Bielska-Białej postanowili, że dostanie od nich właśnie taki samochód. Z okazji inauguracji połączenia lotniczego z Los Angeles, Polskie Linie Lotnicze LOT wezmą go na pokład dreamlinera 3 kwietnia.

O tej sympatycznej akcji dowiedział się w końcu i sam aktor. Jak zgadujecie, bardzo się ucieszył z pomysłu na prezent. Skontaktował się drogą elektroniczną z organizatorką przedsięwzięcia –  dowiedziało się Radio Zet News.

Napisał do niej, że robił sobie zdjęcia z maluchami, bo zawsze marzył o takim samochodzie. Wzruszony aktor chce wspomóc finansowo szpital dziecięcy w Bielsku Białej. Mają tam też trafić pieniądze zbierane na jego "malucha" wśród internautów – dalej informuje radio ZET. 

Wszystko zaczęło się niewinnie - od zdjęcia zrobionego na jednej z ulic Budapesztu, gdzie aktor kręcił film ''Inferno''. Fotografia urzekła tysiące osób z całego świata. 

 

Niedługo potem pojawiło się następne zdjęcie z jeszcze innym Fiatem 126p.  

A jak miło się się skończyło!

Maluch dla Toma Hanksa przechodzi remont w Bielsku-Białej. Znany aktor otrzyma go od polskich fanów