Ewan McGregor i Piotr Stramowski zagrali u Patryka Vegi. Zobacz zwiastun

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" był najpopularniejszym filmem zeszłego roku w kinach. Teraz Patryk Vega nakręcił "Czerwony punkt". Gwiazdą jest Ewan McGregor, a obok niego zagrał m.in. Piotr Stramowski. Nie jest to typowa produkcja...

"Czerwony punkt" to krótkometrażowy film, którego powstawanie owiane było tajemnicą. Zdjęcia powstawały pod koniec zeszłego roku w Warszawie i aktor chętnie chwalił się wtedy pobytem w naszym kraju na swoim Instagramie.

 

Tak naprawdę jest to produkcja, która ma promować w niekonwencjonalny sposób wejście na polski rynek serwisu Showmax.pl, w którym po wykupieniu abonamentu będzie można oglądać filmy i seriale online.

Główną rolę gra tu znany aktor znany m.in. z "Trainspotting" i "Gwiezdnych wojen", a w pozostałych występują aktorzy, którzy współpracowali z Vegą przy jego ostatnich filmach (dwóch częściach „Pitbulla” oraz „Służbach specjalnych"). Pojawią się Piotr Stramowski, Olga Bołądź i Tomasz Oświeciński.

Premiera "Czerwonego punktu" jest zapowiedziana na 15 lutego, gdy startuje serwis, w którym będzie można oglądać m.in. kolejne odcinki serialu "Ucho prezesa".

Więcej o: