Pitbull bez Vegi, ale z Dodą. "Próbowano mi narzucić pomysł obsadowy..."

Patryk Vega jeszcze w czasie, gdy w kinach można było oglądać film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" mówił, że ma pomysł na kolejne części. Produkcja powstanie, ale już bez udziału reżysera.

 - Trzy kolejne filmy, które planuję, podporządkuję kobietom. I to kobietom w męskim świecie. Robię filmy dla widzów, a nie dla siebie. Jeśli moje obserwacje dotyczące kobiecej publiczności się potwierdzą, będzie to punkt zwrotny w mojej karierze - mówił w rozmowie z Gazeta.pl w listopadzie. Dzisiaj wiadomo, że Patryk Vega nie wyreżyseruje następnego "Pitbulla".

- Nie robię kolejnego Pitbulla, ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego - tłumaczy teraz reżyser w oświadczeniu opublikowanym na swoim Facebooku. - Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami - dodaje Vega.

Producent kręci z Dodą

Wiadomo, że w nowym filmie pojawi się m.in. Doda. O swojej roli opowiadała już w rozmowie z Gazeta.pl. - Zamykam sagę Patryka, na wiosnę wchodzę na plan i zagram w trzeciej części. Rola została napisana chyba pode mnie. Gdy spotkałam się z Patrykiem, powiedział, że szukał aktorki, która byłaby jednocześnie brutalna i seksowna. Męska i zarazem sensualna - mówiła piosenkarka. Przedstawiciel producenta, który ma prawa do "Pitbulla" i zamierza nakręcić kolejną część mimo braku porozumienia z reżyserem, potwierdza jej zaangażowanie w projekt i rozstanie z reżyserem.

"Patryk Vega nie będzie pracował przy kolejnych częściach "Pitbulla". Negocjacje w tej sprawie trwały dość długo, ale nie osiągnęliśmy porozumienia (...) Potwierdzam także, że Pani Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej części "Pitbulla". Umowa pomiędzy Dodą a Ent One Investments dotycząca roli w tym filmie została podpisana jeszcze w ubiegłym roku i jest wiążąca" - można przeczytać w oświadczeniu Emila Stępnia z Ent One Investments.

Pierwszy kinowy "Pitbull", napisany i wyreżyserowany przez Patryka Vegę miał premierę w 2005 roku. Później powstał serial. W zeszłym roku na ekrany trafiły dwie kolejne części: "Putbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Oba znalazły się w pierwszej piątce najchętniej oglądanych produkcji 2016 - pierwszy na czwartym miejscu z liczbą 1,4 mln widzów, drugi był bezkonkurencyjny i przyciągnął do kin 2,7 mln widzów.

Więcej o:
Komentarze (26)
Pitbull bez Vegi, ale z Dodą. "Próbowano mi narzucić pomysł obsadowy..."
Zaloguj się
 • snick41

  Oceniono 31 razy 25

  I tak oto zabili świetną serię. No, ale polska publiczność generuje popyt na g$wno więc dadzą jej g#wno. Nie zapomnijcie jeszcze nasłać policję na biedaczków, którzy sobie ściągną ten film z torrentów i wszystko się będzie zgadzać w tym pięknym nadwiślańskim kraju,

 • biesczad1

  Oceniono 41 razy 25

  Pewnie miał "propozycję" obsadzenia "niepokornych i niezależnych" aktorów ze "Smoleńska"?...

 • B Jasio

  Oceniono 37 razy 21

  Z ostatniej chwili, reżyserem kolejnej cześci został wybrany Antoni Krauze znany głównie ze sławnego filmu pislandzkiego "Smoleńsk"

 • primo5

  Oceniono 25 razy 19

  Ujecie pierwsze."Aktorka" grana przez Dode w pierwszym ujeciu ginie przy kupie,wegla!Koniec ujecia

 • i.l

  Oceniono 15 razy 13

  frekwencja taka jak liczba mieszkańców Ciechanowa,
  a potem to już tylko gminy mogą uratować.

 • graff6

  Oceniono 14 razy 10

  Doda podała tort i pokazała to i owo, to teraz będzie nagroda. Pewnie nie tylko zagra rolę, ale wyreżyseruje film. Tylko niech nie zapomni, by był choć raz czy dwa odczytany apel smoleński

 • nietyp

  Oceniono 6 razy 4

  " Gdy spotkałam się z Patrykiem, powiedział, że szukał aktorki, która byłaby jednocześnie brutalna i seksowna. Męska i zarazem sensualna - mówiła piosenkarka."

  To jakim cudem ona dostała tę rolę??? Odpowiada tylko jednemu wymogowi... jest męska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX