Wracają gwiazdy "To właśnie miłość"! Będzie druga część!

Ciężko się powstrzymać od stawiania wykrzykników przy takiej informacji - w tym roku poznamy dalsze losy bohaterów "To właśnie miłość"! Powróci baaardzo wielu członków oryginalnej obsady.

Aż trudno uwierzyć, że od premiery "To właśnie miłość" mija w tym roku 14 lat! Reżyser Richard Curtis ogłosił, że w ramach akcji charytatywnej Red Nose Day powstanie 10-minutowy film, w którym dowiemy się, co po tak długim czasie słychać u bohaterów.

Kto wystąpi w drugiej części "To właśnie miłość"?

Krótkometrażowa produkcja będzie miała premierę w brytyjskiej TV 24 marca. W filmie nie zabraknie największych gwiazd. Pojawią się Hugh Grant w roli (byłego?) premiera i Martine McCutcheon w roli jego ukochanej.

To właśnie miłośćTo właśnie miłość reż. Richard Curtis, prod. StudioCanal, Universal Pictures

W obsadzie znaleźli się też Keira Knightley, Andrew Lincoln, Colin Firth, Lucia Moniz, Liam Neeson, Thomas Brodie-Sangster, Olivia Olson, Bill Nighy, Marcus Brigstocke i Rowan Atkinson.

Ci, którzy nie wyobrażają sobie (nie tylko) Bożego Narodzenia bez obejrzenia "To właśnie miłość" na pewno żałują tak jak my, że realizacji tego projektu nie doczekał nieoceniony Alan Rickman. Aktor zmarł w styczniu zeszłego roku. W drugiej części "To właśnie miłość" zabraknie także jego filmowej żony - Emmy Thompson niestety nie ma na liście obsadowej.

- Nigdy nie marzyłem o napisaniu drugiej części "To właśnie miłość", ale pomyślałem, że byłoby fajnie zrobić 10-minutowy filmik i sprawdzić, co wszyscy teraz porabiają. Z kim czas obszedł się najłagodniej? Zgaduję, że to ważne pytanie... a może odpowiedź jest oczywista, Liam? - zażartował Curtis, nawiązując do świetnego wyglądu 64-letniego Neesona, który nadal chętnie gra w filmach akcji.

Już nie możemy się doczekać!

embed

A teraz zobacz: Tak to robią w filmach. 50 najlepszych pocałunków

Więcej o: