Oscary 2017 na żywo - gdzie oglądać galę? Transmisja jak zwykle (prawie) tylko w Canal+. A może spędzisz tę noc z nami? [OSCARY LIVE]

Tradycyjnie jedyną stacją telewizyjną, która transmituje Oscary 2017 na żywo w Polsce, jest CANAL+. My zapraszamy do nas - szykujemy dla Was m.in. relację na żywo. A jeśli nie w TV, to gdzie śledzić Oscary 2017?

Oczywiście my zachęcamy do spędzenia oscarowej nocy z nami i czytania naszej relacji na żywo na Kultura.gazeta.pl.

embed

Oscary 2017 live w telewizji nie tylko w nc+

 

Telewidzowie będą mogli oglądać na żywo 89. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej w nocy z 26 na 27 lutego. Podobnie jak w zeszłym roku, transmisja będzie dostępna dla wszystkich abonentów nc+, a także - po raz pierwszy - także dla abonentów wybranych sieci kablowych. Gospodarzem studia oscarowego będzie Grażyna Torbicka. Początek o 1:55.

Ci, których interesuje to, co będzie się działo oscarowej nocy na czerwonym dywanie, mogą włączyć wcześniej kanał E! Entertainment - tam od 23:30 relacja sprzed Dolby Theatre.

Natomiast ci, którzy nie chcą zarywać nocy, będą mogli obejrzeć skróconą relację z samej gali we wtorek, 28 lutego, o 21:00 na antenie CANAL+.

Jak nie transmisja w TV, to...

Jeśli nie telewizor i nie sieć, to co? W audycji Patrycji Wanat w radiu TOK FM krytycy filmowi Magda Maksymiuk i Piotr Dobry będą komentować oscarowe wyniki. Początek o godz. 6 rano.

Przypominamy, że o statuetkę dla najlepszego filmu powalczą w tym roku:

"Nowy początek"

"Przełęcz ocalonych"

"Ukryte działania"

"Lion. Droga do domu"

"Moonlight"

"Fences"

"Aż do piekła"

"La La Land"

"Manchester by the Sea"

Najwięcej nominacji w tym roku zdobył musical "La La Land" - aż 14. Ile nagród dostanie? Dowiemy się, śledząc Oscary 2017 na żywo. Galę poprowadzi Jimmy Kimmel.

Oscary 2017. Ryan Gosling! Natalie Portman! Wiemy, kto powalczy o statuetki [NOMINACJE]>>

A teraz zobacz: Realizatorzy, operatorzy i technicy. Dzięki ich ciężkiej pracy możemy podziwiać galę oscarową

 

Więcej o: