To bohater Oscarów! Kiedy wszyscy byli w szoku, on zachował zimną krew

Po fatalnej pomyłce z ogłoszeniem zwycięzcy za najlepszy film wszyscy zgłupieli. Nawet prowadzący galę nie wiedzieli za bardzo, co zrobić. Inicjatywę przejął... jeden z twórców "La La Land".

Jordan Horowitz - to bohater oscarowego wieczoru. Był na scenie razem z zresztą twórców i aktorów z "La La Land", gdy odbierali statuetkę za najlepszy film. Nagle, w czasie przemówień zwycięzców, zrobiło się zamieszanie. Do zgromadzonych dotarła informacja, że nastąpiła fatalna pomyłka.

Wszyscy zdębieli, nikt nie wiedział, co zrobić - i nic dziwnego, bo taka wpadka nie zdarzyła się dotąd w całej historii oscarowych uroczystości! Mocno niezręczną sytuację przełamał właśnie Jordan Horowitz, producent filmu "La La Land". Gdy tylko zrozumiał, co się stało, błyskawicznie przerwał przemowy kolegów i zwięźle wyjaśnił sytuację.

embed

- Chłopaki, chłopaki, słuchajcie, to była pomyłka. "Moonlight" - wy zdobyliście nagrodę za najlepszy film. To nie jest żart. - powiedział Horowitz, wskazując palcem na ekipę odpowiedzialną za "właściwe" dzieło. To była świetna reakcja i bardzo fajna postawa wobec kolegów z branży!

Ogólne zmieszanie jeszcze chwilę trwało, sytuację próbował łagodzić Jimmy Kimmel, a wszyscy czekali na oficjalne ogłoszenie. W końcu znalazła się właściwa koperta, a czekająca w napięciu widownia zobaczyła właściwego zwycięzcę.

A teraz zobacz: Przeczytali, że wygrał "La la land", a potem krzyczeli: "Moonlight"! Takiej wpadki jeszcze nie było

Przeczytali, że wygrał "La la land", a potem krzyczeli: "Moonlight"! Takiej wpadki jeszcze nie było

Więcej o:
Komentarze (25)
To bohater Oscarów! Kiedy wszyscy byli w szoku, on zachował zimną krew
Zaloguj się
 • aa1000

  Oceniono 45 razy 21

  Wyobraźmy sobie :
  Pan Krauze, reżyser "Smoleńska", przemawia i dziękuje za wyróżnienie, a tu ktoś z jego drużyny prostuje, że to nie "Smoleńsk" a "Pokot" został nagrodzony.
  Wieczorem zbiera się Naczelnik, rząd, BBN, episkopat i hufce Antoniego i wydają :
  - komunikat o oszustwie, powołaniu komisji Smoleńsk II,
  - zobowiązują posłów PIS do wniesienia ustawy naprawczej i unieważnieniu werdyktu.

 • sselrats

  Oceniono 3 razy 3

  Gosciu zmiazdzyl problem.

 • stiloos

  Oceniono 3 razy 1

  Nie wiem czy bohater... ale tę kartkę wyrwał z ręki Beatty'emu trochę chamsko, chciaż ten nie był niczemu winiem

 • strzykwa5

  Oceniono 3 razy 1

  Myślę że jest to wynik cięcia kosztów. Zamiast dotychczasowych doświadczonych pracowników do przygotowania kopert zatrudniono stażystów lub wolontariuszy.

 • svvarowski

  Oceniono 6 razy 0

  Cała Ameryka. Rozpier..... wojny na pół świata i bawią się w najlepsze, podczas gdy W TYM SAMYM MOMENCIE polecialy bomby na syryjskie dzieci! TO POWINNI POKAZAĆ na tym pełnym blichtru gó...e.

 • porque

  Oceniono 6 razy 0

  To nie Trump byl bohaterem?? Przeciez to o nim najwiecej gadano i keszcze czesc przyozdobila sie jakimis niebieskimi wstazkami...:)

 • pisiewicz

  Oceniono 6 razy 0

  Dobry film to taki, którym delektujesz się przy kolejnym oglądaniu. TEGO nie zechcesz obejrzeć drugi raz. Dotrwasz do końca w nadziei, że odkryjesz coś co uzasadni przyznanie Oskara. Ale w tym przypadku sprawdza się w 100% przysłowie, że nadzieja matką głupich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX