Obejrzeliśmy pierwszy zwiastun kontynuacji "To właśnie miłość". I jesteśmy trochę zawiedzeni

Chociaż wiemy, że powrót "To właśnie miłość" to nie pełnometrażowa kontynuacja filmu sprzed 14 lat, a jedynie 10-minutowe spotkanie z bohaterami produkcji, liczyliśmy, że pierwszy zwiastun pokaże coś więcej.

"Red Nose Actually" to przygotowany specjalnie z okazji telewizyjnej akcji charytatywnej wydarzenie, na planie którego spotkali się prawie wszyscy bohaterowie "To właśnie miłość". W pierwszym zwiastunie widzimy nawiązanie do jednej z najbardziej znanych scen filmu, w której bohater grany przez Andrew Lincolna wyznawał miłość, używając magnetofonu i plansz.

embed

Teraz aktor znowu wziął do ręki kartki papieru:

 

Taka zapowiedź ma może swój urok dla największych fanów "To właśnie miłość", ale większość wolałaby zobaczyć zapewne bardziej tradycyjny zwiastun, w którym pojawiłoby się więcej bohaterów. W końcu czekaliśmy na ich powrót 14 lat.

Wiadomo, że w "Red Nose Actually" pojawią się również dwie pozostałe osoby tego miłosnego trójkąta: Keira Knightley i Chiwetel Ejiofor.

Tak czy inaczej, 10-minutowa kontynuacja "To właśnie miłość" będzie miała premierę 24 marca na antenie BBC One. Pojawią się w niej również m.in. Hugh Grant oraz Liam Neeson i jego filmowy syn.

A teraz zobacz: Tak to robią w filmach. 50 najlepszych pocałunków

Poczuj miłość. 50 pocałunków na Święto Zakochanych

Więcej o: